Назад

- 30% на першу процедуру лазерної епіляції в Beautymed clinic

Дорогі наші гості і ті, хто ще не встиг познайомитися з послугою лазерної епіляції. В останні роки тенденція надання послуг дуже сильно змінилася. Це пов'язано з великою кількістю орендних лазерів, ввезеного китайського обладнання, тимчасових салонів епіляції, не несуть ніякої відповідальності за якість наданих послуг. Відсутність належного сервісного обслуговування і сертифікації даного обладнання призводить до істотного зниження ефективності процедур.

Актуальні ціни на лазерну епіляцию без знижки ви можете переглянути за посиланням>>.

Чому у багатьох інших клінік і салонів краси немає цього апарату?

- Відповідь дуже проста, в прагненні заробляти, дуже не вигідно вкладати великі кошти в новітнє високотехнологічне обладнання, так як період окупності у нього занадто великий.

Але нас це не лякає. Ми знаємо, що клієнти вміють думати і вибирати, хто шукає знижки «-50%» , в результаті сплачує втричі більше, проводячи непотрібні йому 12 процедур, а хтось хоче реально вирішити проблему небажаного волосся швидко, якісно і з гарантією.

У чому наша перевага:

1. Передове обладнання.

ми використовуємо тільки найдосконаліше і високоефективне обладнання в нашій клініці. Результативність наших апаратів дозволяє Вам отримати бажаний результат в мінімальні терміни.

2. Стаціонарне обладнання.

Ми не орендуємо чужі прилади. В нашій клініці встановлені тільки стаціонарні лазери, проходять обов'язковий сервіс сертифікованими інженерами тільки у офіційних дилерів, своєчасну заміну витратних матеріалів, тільки оригінальних (це дуже важливо)

3. Ми не економимо імпульси і не занижуємо параметри енергії.

Лікар підбирає таку кількість імпульсів, щоб процедура була найбільш ефективною.

4. Безпека.

ваша безпека-головний пріоритет в нашій роботі. Якщо при консультуванні наш лікар вважатиме, що існує хоча б мінімальний ризик Вашому здоров'ю, Вам відмовлять у процедурі.

5. Гарантія результату

Beautymed clinic гарантує результат.

6. Ми не салон краси, а клініка.

У нас працюють тільки досвідчені лікарі, з відповідними сертифікатами, що підтверджують проходження навчання на даному обладнанні.

Що ж таке лазерна епіляція?!

Лазерна епіляція — самий інноваційний і ефективний спосіб позбутися від небажаного волосся, домагаючись ідеальної гладкості шкіри. Апарат здатний видаляти волосся назавжди, процес проходить ефективніше і швидше в кілька разів.

Діодний лазер LightSheer DUET— золотий стандарт епіляції

LightSheer DUET представляє унікальні технології вакуумних систем, при яких відстань від фолікула до лазерного променя мінімально. Це робить кожен сеанс комфортним, швидким і більш результативним.

Випромінювання спрямоване тільки на меланін, структура шкіри і кровоносних судин не змінюється.

Ефективність забезпечують дві рукоятки, що дозволяють працювати з великими зонами і невеликими ділянками. На обробку найбільшої зони знадобиться не більше 20-25 хвилин. В середньому процедура триває 15-30 хвилин.

Унікальні переваги лазера LightSheer DUET:

Універсальність.апарат розроблений для шкіри I-V фототипів, і навіть засмаглою. Видаляються будь-які волосся & ndash; світлі, темні, товсті і тонкі, сиві.

Безболісність. досягається інноваційними методами знеболення: вакуумним посиленням і контактною системою охолодження. Перед включенням лазера ділянка втягується вакуумом, виключаючи появу травм і опіків при

Всесезонність.LightSheer DUET можна використовувати для епіляції навіть влітку, виключивши засмагу тільки в останні 2 тижні перед застосуванням.

Швидкий результат. Вже після першого застосування — 15-30% волосся зникне назавжди. Першими випадає волосся, які були активними в період лікування. Орієнтовно пацієнту може знадобитися від 4 до 8 процедур.

Гарантований ефект. проходячи курс лазерної епіляції, пацієнт назавжди позбавляється від 90-95% непотрібного волосся.

Показання та протипоказання

Будь-яка жінка при відсутності протипоказань може скористатися лазерною епіляцією в естетичних цілях.

Протипоказання:

 • відкриті рани на шкірі;
 • вагітність;
 • варикоз;
 • онкологія;
 • захворювання в гострій формі з підняттям температури;
 • серцево-судинні патології, наявність кардіостимулятора;
 • цукровий діабет.

Підготовка:

Перед застосуванням діодного лазера LightSheer DUET необхідно дотримуватися кількох рекомендацій:

 • не засмагати протягом 2-х тижнів;
 • не знебарвлювати зону обробки;
 • не застосовувати електроепіляцію і шугарінг (воскову епіляцію);
 • Пацієнт запрошується на безкоштовну консультацію, на якій лікар відповість на всі питання.

Як проводиться сеанс:

Перед епіляцією знімається вся косметика. Пацієнт одягає захисні окуляри, лягає на кушетку. Лікар підбирає рукоятку і встановлює параметри роботи. Після сеансу наносить на місця обробки пантенол або сонцезахисний крем.

В результаті застосування лазерного апарату ЛайтШир Дует волосся перестануть рости протягом 1-2 років.

5 2)
Додати відгук
© 2021 Beautymed clinic. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо лише після отримання письмового дозволу «Beautymed clinic».