Апарат X-Lase видалення судин

Всі послуги

Система X-LASE – це сучасна і одна з найбільш універсальних систем в світі лазерних платформ. Виробництво системи X-LASE знаходиться на заводі в Італії, компанія BIOTEC Italia. Компанія працює на ринку з 1993 року.
Апарат Х-Lase призначений для видалення судинних дефектів, омолодження шкіри, лікування акне, грибка нігтів (оніхомікозів).

X-LASE апарат оснащений неодимовим лазером Nd: YAG (з довжиною хвилі 1064 нм), який забезпечує чудовий результат лікування судинних патологій.

Особливості:

Світлова енергія проникає в тканини і перетворюється в тепло, досягаючи максимальної глибини, ідеально підходить для видалення глибоких і поверхневих судин.

Промінь лазера фокусує свою увагу виключно на судинних дефектах, які поглинають цю довжину хвилі. Інтенсивність і тривалість імпульсу контролюються системою управління, забезпечуючи нагрів тільки в прицільний місці імпульсу, тканини які знаходяться поруч залишаються неушкодженими, гарантуючи безпеку для всіх типів шкіри.

Також апарат оснащений IPL -рукояткою:

У порівнянні з іншими фотосистемами, доступними на ринку, система X-lase з IPL фотосвеченієм є найбільш потужною і ефективною .. Використовується для лікування акне, розацеа, пігментації, фотоомолодження.

Особливості:

  • Технологія IPL підтримує широкий спектр довжин хвиль, в той час як лазери випромінюють тільки одну довжину хвилі. Потужний світлопотік (порівняйте з оригіналом) в маніпулі IPL досягається за рахунок спеціальної лампи, яка випромінює широкий спектр світла від 400 нм до 1200 нм. Завдяки тому, що є можливість вибору різних сапфірових кристалів з різним діапазоном довжин хвиль, фахівець підбирає правильні параметри для проведення ефективних процедур на будь-якому з типів шкіри.
  • Унікальна, покрита платиною відбиваюча пластина виробляє максимальну щільність енергії з точною щільністю потоку до 30 Дж / см.кв. при дуже високій швидкості (до 3 спалахів за секунду) – що дозволяє проводити швидку процедуру на великий оброблюваної зоні.

Технологія IPL виробляє відмінні і швидкі результати. Вона безпечна в застосуванні, не викликає побічної дії, опіків і дискомфортних відчуттів. Підходить для роботи з більшістю фототипів шкіри, включаючи темні.

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -40% на курс апаратного масажу R-Sleek
До -40% на курс апаратного масажу R-Sleek
Акція діє 01.04.2021 до 30.04.2021
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.04.2021 до 31.05.2021
ВСІМ іменинникам знижка – 20%!
ВСІМ іменинникам знижка – 20%!
Акція діє 01.04.2021 до 30.04.2022
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 01.04.2021 до 31.05.2021