Фракційне шліфування обличчя і тіла в Beautymed clinic

ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ
ОБЛИЧЧЯ І ТІЛА
В ЗАПОРІЖЖІ

01

Обладнання
преміум класу

02

Висока швидкість шліфування
скорочує час процедури

03

Локальна обробка шкіри
гарантує швидке загоєння

Фракційне шліфування обличчя і тіла апаратом DANA
за фракційним методом з СО2

DANA - вуглекислотний СО2 лазер класу преміум, призначений для фракційного омолодження і підтяжки шкіри, видалення рубців і шрамів, роботи з віковими змінами шкірних покривів. Будь-яке лазерне шліфування шкіри полягає в тому, що лазерним пучком видаляється (випаровується) верхній шар шкіри, в якому і відбулися несприятливі і неестетичні зміни. На місці знищених шарів завдяки природним процесам регенерації (відновлення) поступово наростає нова, здорова і чиста шкіра.

CO2 лазер використовує вуглекислий газ, завдяки якому вдається досягати точкового впливу на задану глибину. Шкіра обробляється не суцільним полем, а локально - тільки в уражених ділянках. Завдяки цьому зона ураження зводиться до мінімуму і загоєння відбувається швидше. Тобто в порівнянні з іншими способами лазерної шліфовки, фракційний метод з СО2 - самий малотравматичні.

Омолодження обличчя і тіла за допомогою
фракційного шліфування в Beautymed clinic

За допомогою процедури фракційної шліфування в медичному центрі Beautymed Clinic ви зможете досягти таких результатів:

  • 01 зменшення ширини розтяжок і рубців
  • 02 відновлення структури нормальної шкіри
  • 03 згладжування переходу
  • 04 підвищення пружності шкіри
  • 05 усунення пігментних плям

Як готуватися до процедури лазерної шліфовки?

Основою підготовки до процедури є здача загальноклінічних аналізів крові, висновок вузького фахівця з дозволом проведення даної процедури (якщо є хронічні або аутоімунні захворювання).

Також процедура має ряд протипоказань докладніше про які ви можете прочитати у відповідях на питання чи дізнатися на безкоштовній консультації з нашим фахівцем.

Фракційне шліфування вуглекислотним лазером в Beautymed clinic

Відкрито відповідаємо на популярні питання

Галацька Юлія Beautymed clinic

Галацька Юлія

Лікар-косметолог

Які протипоказання є для процедури шліфування?

Скільки потрібно зробити процедур для досягнення бажаного результату?

Чи можна розраховувати на знижки на лазерну шліфовку?

Наскільки процедура шліфування болюча?

Як довго триває реабілітація?

Чи потрібно користуватися якимись засобами для відновлення шкіри після шліфування?

Як готуватися до процедури?

Яким чином це працює? Скільки часу займає процедура?

Протипоказання:

- Загострення герпетичної інфекції
- Вагітність і період грудного вигодовування
- Іммунодеффіцітний стан
- Декомпенсований цукровий діабет
- Онкологічні захворювання (з дозволу онколога)
- Психічні захворювання
- Епілепсія
- Схильність до келоїдних рубців
- Прийом ретиноидов
- Наявність гнійних запальних процесів
- Гострий гарячковий стан
- Пошкодження шкіри в зоні шліфування.

Все залежить від вихідного стану шкіри і від проблеми, з якою Ви до нас звернулися. У нас є розроблені різні протоколи для лікування рубців постакне, стрий, шрамів. Вони підбираються індивідуально до Вашої проблеми. Відмінний результат гарантуємо!

В «Beautymed clinic» часто проходять різноманітні акції та розіграші, в тому числі і по лазерній шліфовці. Слідкуйте за нашими акціями на сайті і в соц.мережах. Для тих, кому необхідний комплексний підхід, ми зробимо для Вас вигідну і приємну пропозицію!

Наші лікарі обов'язково наносять аплікаційну анестезію перед процедурою шліфування. Безпосередньо вплив лазерного променя відбувається дуже швидко. Після процедури шкіру охолоджують і ви себе почуваєте цілком комфортно. З цього приводу переживати не варто.

Реабілітація триває близько тижня. Але повністю готові з'явитись в соціумі Ви будете на 5-6 день після процедури. Залишиться лише незначне почервоніння шкіри, яке пройде протягом 2 тижнів.

Так, обов'язково! Доктор Вам дасть докладні рекомендації, які відновлюючі, зволожуючі і протизапальні засоби потрібно застосовувати. А також розповість в якій послідовності їх потрібно використовувати.

Основою підготовки до процедури є здача загальноклінічних аналізів крові, висновок вузького фахівця з дозволом проведення даної процедури (якщо є хронічні або аутоімунні захворювання).

Відмінність лазера Dana від аналогів, полягає в точному, але високошвидкісному режимі обробки шкіри, що скорочує час процедури, а також хворобливі відчуття у пацієнтів. У зв'язку з невеликим часом впливу лазера на шкіру, процес реабілітації теж проходить швидше. Час процедури, якщо ми говоримо про шліфовання обличчя - приблизно 30-40 хв.

На місці травми шкіри, яку створює пучок світла, починається запалення, в ході якого активуються фібробласти. Ці клітини виробляють колаген, фрагменти якого використовуються для відновлення пошкоджених ділянок. Таким чином, створюючи нове пошкодження на місці рубця, розтяжки або ділянки в'ялої шкіри, ми формуємо нову здорову тканину з хорошим кровопостачанням. В процесі загоєння після шліфування спостерігається зменшення ширини розтяжки або рубця, перехід між ними і здоровою шкірою стає менш помітним. Завдяки точковому пошкодженню острівці клітин шкіри, які залишилися, забезпечують швидке відновлення. Вже через 7-14 днів шкіра починає відновлюватися.

© 2021 Beautymed clinic. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо лише після отримання письмового дозволу «Beautymed clinic».