Корекція фігури апаратом R-Sleek в Beautymed clinic

Апаратна
корекція фігури R-Sleek
В ЗАПОРІЖЖІ

01

Процедура безболісна і
повністю безпечна

02

Потужний лімфодренажний ефект

03

У процедури практично
відсутні протипоказання

Апаратний масаж R-Sleek
в BEAUTYMED Clinic

Методика роботи апарату R-sleek полягає в інноваційному підході - за рахунок впливу маніпули на вибір: силіконовими кульками або суцільнометалевими на жирову тканину, шляхом ротаційної мікровібрації, термоеффектом і компресії. За допомогою компресії досягається потужний лімфодренаж. За допомогою дії вібрації посилюється мікроциркуляція, відбувається синтез колагену і еластину. А комбіноване вплив компресії і механічної стимуляції допомагає досягти ефекту судинної гімнастики.

Процедура проходить абсолютно безболісно і не викликає больових відчуттів і, найголовніше вона безпечна. Так як дана технологія заснована на опрацюванні глибоких поверхонь тканин без вакууму і роликів, це гарантує відсутність здавлювання і травмування судин, що дуже небажано для людей, у яких є такі захворювання, як цукровий діабет, варикозне розширення вен.

На безкоштовній консультації Лікар після огляду зможе оцінити Ваш стан шкіри і відповідно до Ваших побажань запропонує то кількість процедур, яке буде оптимальним для досягнення максимального результату.

За допомогою масажу апаратом R-sleek можна
боротися з такими проблемами:

 • 01 м'язові болі (крепатура після відвідування спортзалу)
 • 02 птоз (опущення сідниць)
 • 03 целюліт на будь-яких стадіях
 • 04 в'ялість шкіри (процедура покращує її пружність)
 • 05 усунення набряклості (лімфодренажний ефект)
 • 06 відновлює фігуру після пологів, боротьба з розтяжками
 • 07 зменшення локально-жирових відкладень
Апаратний масаж R-Sleek в Запоріжжі

Пресотерапія BTL в Beautymed Clinic
апаратом BTL-6000 Lymphastim

Для пресотерапії використовується спеціальний костюм, що складається з окремих сегментів. Через них подається стиснене повітря, а сама процедура контролюється приладом, який налаштовує фахівець.

Перед процедурою на пацієнта надягають костюм. Потім налаштовується певна програма, лікар фахівець налаштовує потужність нагнітання тиску і паузи, які чергуються між собою. Хвилі тиску тонізують тіло, покращують кровопостачання м'язів і дають розслабляючий ефект. Після проведення сеансу в тілі відчувається приємна легкість.

Показання до пресотерапії:

 • 01 жирові відкладення
 • 02 целюліт
 • 03 набряклість
 • 04 в'ялість шкіри
 • 05 застій лімфатичної рідини

Одна процедура пресотерапії може замінити до 10 сеансів ручного лімфодренажного масажу.

Пресотерапія BTL-6000 Lymphastim в Запоріжжі

Відкрито відповідаємо на популярні питання

Галацька Юлія Beautymed clinic

Галацька Юлія

Лікар-косметолог

Скільки процедур массажу R-SLEEK мені необхідно пройти?

Скільки часу триває процедура массажу R-SLEEK?

Як часто необхідно проводити процедуру массажу R-SLEEK?

Через який період часу можна проходити повторний курс массажу R-SLEEK?

Наскільки довго зберігається результат?

Які протипоказання є у апаратного масажу R-SLEEK?

Чи необхідно після процедури дотримуватися спеціального режиму харчування?

Чи необхідний мені костюм?

Чи можна переривати курс процедур?

Яким апаратом здійснюється процедура пресотерапії?

Які протипоказання для процедури пресотерапії?

Чи можна мені робити процедури, якщо у мене родимки або новоутворення?

Як правило, достатньо курсу з 8-10 процедур.

Тривалість однієї процедури від 50 до 75 хвилин, залежить від Ваших переваг і стану шкіри.

Процедуру краще проводити через день, близько 3 разів на тиждень.

Повторний курс процедур проводиться не раніше, ніж через 6 місяців.

Результат зберігається досить довго від півроку і більше, але для підтримки більш тривалого результату рекомендується повторювати процедуру (1 раз на місяць) після проходження повного курсу, в цьому випадку повторний курс знадобиться не раніше, ніж через 1,5-2 роки.

На безкоштовній консультації лікар після огляду зможе оцінити Ваш стан шкіри і у відповідності з Вашими побажаннями запропонує ту кількість процедур, яка буде оптимальна для досягнення максимального результату.

Для досягнення оптимального результату з раціону харчування необхідно виключити шкідливу їжу і вживати достатню кількість рідини, не менше 2л. чистої негазованої води в день.

На апараті R-Sleek є дві різні маніпули. Одна маніпула робить масаж по маслу, друга по костюму. Вибір маніпули залежить від початкового стану шкіри, індивідуальних переваг клієнта. Після безкоштовної консультації лікар порекомендує на який маніпулі краще зупинитися для досягнення максимального ефекту.

Переривати курс процедур вкрай не рекомендується тому що максимального ефекту можна досягти тільки після проходження всього курсу.

В медичному центрі «Beautymed clinic для пресотерапії використовується 12-канальний прилад BTL-6000 Lymphastim (Великобританія). Це ультрасучасний апарат, який отримав нагороду як кращє медичне обладнання для пресотерапії. BTL-6000 Lymphastim застосовується не тільки в косметології, а й в медицині.

Як і у будь-якої процедури, у пресотерапії існують деякі протипоказання:

- вагітність і грудне вигодовування;
- період менструації;
- деякі захворювання серцево-судинної системи;
- цукровий діабет;
- захворювання нирок, печінки;
- запальні процеси на шкірі в місці дії;
- онкологічні захворювання;
- тромбофлебіт, тромбоз.

Якщо у Вас одне з перерахованих захворювань зі списку вище, перед проведенням процедури обов'язково про це попередьте нашого фахівця, після чого він прийме рішення, чи безпечна для Вас дана процедура або варто утриматися.

Перед проведенням процедури вас обов'язково огляне лікар на безкоштовній консультації, після чого лікар запропонує можливі шляхи вирішення питання. Наша перевага, в практичній відсутності протипоказань для виконання процедури, інноваційна технологія, апарат вперше представлений в місті Запоріжжя і подібної технології ротаційної термокомпрессіі в місті Запоріжжі немає.

© 2021 Beautymed clinic. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо лише після отримання письмового дозволу «Beautymed clinic».