Лазерна епіляція апаратом Lumenis LightSheer Duet в Beautymed clinic

Лазерна епіляція
LUMENIS LIGHTSHEER DUET
В ЗАПОРІЖЖІ

01

Гарантія результату і
безпеки процедури

02

Процедура здійснюється апаратом експерт класу

03

Для максимального ефекту
достатньо 6-8 процедур

Лазерна епіляція апаратом Lumenis LightSheer Duet -
гарантія здорової і гладкої шкіри

Лазерна епіляція в Beautymed clinic ->

LightSheer DUET представляє унікальні технології вакуумних систем, при яких відстань від фолікула до лазерного променя мінімально. Це робить кожен сеанс комфортним, швидким і більш результативним.

Випромінювання направлено тільки на меланін, структура шкіри і кровоносних судин не змінюється.

Ефективність забезпечують дві рукоятки, що дозволяють працювати з великими зонами і невеликими ділянками. На обробку найбільшою зони знадобиться не більше 20-25 хвилин. У середньому процедура триває 15-30 хвилин.

Процедура лазерної епіляції в центрі Beautymed Clinic має наступні переваги: ​​

 • Універсальність. Апарат розроблений для шкіри I-V фототипів, і навіть засмаглий. Видаляються будь-які волосся - світлі, темні, товсті і тонкі, сиві.
 • Безболісність. Досягається інноваційними методами знеболювання: вакуумним посиленням і контактною системою охолодження. Перед включенням лазера ділянку втягується вакуумом, крім появи травм і опіків.
 • Швидкий результат. Уже після першого застосування - 15-30% волосся зникне назавжди. Першими випадає волосся, які були активними в період лікування. Орієнтовно пацієнту може знадобитися від 4 до 8 процедур.
 • Гарантований ефект. Проходячи курс лазерної епіляції, пацієнт назавжди позбувається 90-95% непотрібних волосся.

Протипоказання для проведення процедури лазерної епіляції
в центрі Beautymed Clinic

 • 01 відкриті рани на шкірі
 • 02 вагітність
 • 03 варикоз
 • 04 онкологія
 • 05 захворювання в гострій формі з підняттям температури
 • 06 серцево-судинні патології, наявність кардіостимулятора
 • 07 цукровий діабет

Якщо у Вас є хоча б одне з перерахованих вище протипоказань зі списку, обов'язково повідомте про це нашому фахівцеві. Після огляду на консультації, лікар розповість як діяти далі.

Лазерна епіляція апаратом Lumenis LightSheer Duet

Відкрито відповідаємо на популярні питання

Галацька Юлія Beautymed clinic

Галацька Юлія

Лікар-косметолог

Скільки мені необхідно процедур?

Чи боляче робити епіляцію?

Чи можна робити лазерну епіляцію під час менструації?

Як готуватися до процедури лазерної епіляції?

Коли можна починати загоряти після процедури?

Яким чином здійснюється епіляція даним апаратом? І чи є гарантія результату?

Все індивідуально, залежить від того в якій зоні ми працюємо, виконували Ви до цього епіляцію лазером, яким видом лазера, і багато-багато іншого. Лікар після огляду обов'язково Вам розповість скільки необхідно процедур для досягнення максимального ефекту. Як правило, повний курс становить 6-8 процедур.

Процедура переноситься абсолютно терпимо. Але якщо ваш больовий поріг низький, то ми наносимо анестезуючий крем і тоді вам взагалі нема чого боятися.

В перші дні менструації, особливо, якщо вона протікає з больовими відчуттями, краще утриматися. З 3-го дня можна сміливо приходити на процедуру.

Ви повинні поголитися бритвою за 6-12 годин до процедури. Проводити шугарінг або воскову депіляцію перед процедурою не можна!

Знаходиться під активним сонцем можна за 2 тижні до і 2 тижні після процедури лазерної епіляції.

На нашому апараті встановлено дві маніпули - рукоятки, одна з маленьким плямою захоплення, для роботи по делікатним частинам тіла і там, де великий маніпулой не пройти і друга-з великою плямою захоплення і роботою по великим зонам. Якщо з великим руків'ям все зрозуміло, то з великою не все так просто, вона оснащена технологією вакуумного тиску і охолодження, що це означає ?! Відразу заспокоїмо, ніяких больових відчуттів вакуум не викликає, він абсолютно безболісний, багатьом навіть подобається :-) Під час проведення процедури маніпула затягує шкіру і тільки після цього спрацьовує постріл лазера, що це дає?

По-перше, шкіра підтягується максимально близько до лазеру, тому не потрібно великої кількості енергії для видалення фолікула, отже це виключає будь-пошкодження і опіки. Плюс це дає можливість працювати з будь-яким фототипом шкіри.

По-друге, технологія охолодження не вимагає додаткової анестезії та контактного охолодження, тому процедура проходить без болю і з дуже високою швидкістю, ми думаємо це одні з найважливіших показників для проведення епіляції, тому ми зупинили свій вибір саме на цьому апараті і цьому бренді. Говорити про результати ми не будемо, так як наша клініка їх гарантує!

Наші фахівці не економлять постріли, які не занижують потужність енергії, ми працюємо тільки на ЯКІСТЬ!

© 2021 Beautymed clinic. Всі права захищені. Використання матеріалів сайту можливо лише після отримання письмового дозволу «Beautymed clinic».