BeautyMed clinic

Лазерне омолодження обличчя Запоріжжя

Всі послуги
Лазерне омолодження обличчя Запоріжжя

Старіння – природний процес, який може настати раніше визначеного терміну. Часте перебування на сонці, шкідливі звички, недостатня тривалість сну, стреси та генетичні особливості організму призводять до появи перших зморшок, з якими багато сучасних жінок миритися не хочуть. Однак можливості повернути молодість та красу за допомогою навіть найякіснішої косметики дуже обмежені. Якщо Ви не готові погоджуватися на компроміс – звертайтеся до косметологічної клініки Beautymed, де проводиться лазерне омолодження обличчя. Воно являє собою безопераційну методику, яка дозволяє позбавитися від зморшок, підтягнути і освіжити шкіру.

Принцип дії лазеру базується на проникненні світлових променів в глибокі шари епідермісу, під впливом яких активізуються процеси регенерації, посилюється вироблення колагену та проявляється омолоджуючий ефект процедури. Він запускає процеси відновлення на клітинному рівні.

Переваги процедури

Головний ефект лазерного омолодження – підтягнута та свіжа шкіра. Серед інших апаратних процедур зі схожим результатом воно користується великою популярністю завдяки:

 • накопичувальному ефекту – з кожним відвідуванням клініки Ваша шкіра стає все кращою. При цьому результат після проходження повного курсу зберігається протягом тривалого часу;
 • відсутності обмежень після дії лазером. Після завершення процедури достатньо захищати шкіру від впливу ультрафіолету;
 • безпеки – після лазерної процедури не виникають алергічні реакції та інші побічні ефекти;
 • універсальності – можливість застосування методики не залежить від фототипу клієнта;
 • неінвазивності – після процедури на шкірі не залишаються синці, набряки чи шрами.

Лазерна підтяжка обличчя може виконуватися у будь-якому віці, коли з’являються перші ознаки старіння. Для загального омолоджувального та оздоровчого ефекту рекомендовано приурочити перші сеанси віком 30-40 років. Процедура дозволяє позбавитися проблеми зниженого тонусу, в’ялості шкіри, провисань і зміни контурів обличчя. Під впливом апарату вирівнюється тон шкіри, усуваються судинні сітки, освітлюються ластовиння і пігментні плями, нормалізується вироблення шкірного сала, усувається жирний блиск і звужуються пори.

Особливості підготовки до омолодження лазером

Лазерний ліфтинг обличчя – безболісна та нескладна процедура. Тому підготовка до її проведення не накладає серйозних обмежень на звичний спосіб життя клієнта. За 2 тижні необхідно припинити відвідування солярію і прийом сонячних ванн, відмовитися від пілінгу, а також тимчасово виключити використання спиртовмісної косметики.

Як проходить сеанс омолодження лазером

Перший візит до косметолога має бути присвячений консультації. Тільки після огляду та при необхідності здачі аналізів лікар зможе підібрати оптимальну методику омолодження. Безпосередньо процедура лазерної підтяжки складається з таких етапів:

 1. Перед впливом лазером лікар очищає та знезаражує шкіру. За бажанням пацієнта можуть використовуватися знеболювальні засоби. Їх застосовують при індивідуальній підвищеній чутливості.
 2. Лазерне фотоомолодження – лікар водить апаратом по масажних лініях у місці локалізації зморшок. У кожному даному випадку застосовується індивідуальна схема опрацювання. Легкий тепловий ефект, що відчувається шкірою, активізує власне виробництво клітинами колагену та еластину.
 3. Нанесення маски з заспокійливою та дезінфікуючою дією.

Тривалість сеансу лазерного ліфтингу та його ціна залежать від площі оброблюваної зони. Наприклад, тривалість роботи з обличчям становить близько 30 хвилин. Необхідно враховувати, що процедуру краще проводити за курсом. Кількість визначить Ваш лікар, але в середньому пацієнтам необхідно від 3 до 5 візитів з періодичністю проведення 2-3 тижні.

Після сеансу лазера від зморшок, не забувайте використовувати сонцезахисні засоби. Ігнорування цієї рекомендації може призвести до гіперпігментації. Протягом 3 днів рекомендують відмовитися від відвідування сауни та басейну, а також застосування спиртовмісної косметики.

Негативні наслідки впливу лазером зберігаються нетривалий період. До них відносяться:

 • місцеве почервоніння шкіри;
 • набряклість;
 • лущення;
 • гіперчутливість;
 • гіперпігментація.

Наведені негативні ефекти є тимчасовим явищем і можуть зберігатися протягом від 1 до 7 днів. Набряклість і почервоніння виникають тільки в деяких випадках при поверхневому розташуванні судин на обличчі.

Ціна процедур

IPL LUMECCA фотоомолодження
Зона обробкиЦіна, грн
Обличчя3000
Обличчя + шия4000
Кисті рук2000

Протипоказання до лазерного омолодження

Лазерне омолодження шкіри не можна проводити при:

 • вагітності, в період годування груддю;
 • наявності шкірних захворювань;
 • загостренні серцево-судинних проблем;
 • цукровому діабеті будь-якої стадії;
 • гострих вірусних захворюваннях.

Перш ніж записатися на процедуру, необхідно провести консультацію з фахівцем. Лікар клініки Beautymed зможе підібрати найбільш ефективний метод вирішення Вашої проблеми, враховуючи стан Вашої шкіри та організму в цілому.

Beautymed – результат, на який Ви очікуєте

Процедура лазерного омолодження обличчя доступна в Запоріжжі в клініці Beautymed. Висококласне сучасне обладнання, а також високий рівень освіченості персоналу дозволяють досягати найкращих результатів. Процедури, які проводяться нашими майстрами, відрізняються:

 • точним впливом. Фахівець правильно підбирає довжину променю, що впливає на глибину його проникнення та знижує ризик появи опіків;
 • фізіологічно. Застосування апаратної методики підштовхує організм до активізації природних процесів, що гарантує довготривалий ефект;
 • безболісністю. У нашій клініці лазерне шліфування зморшок здійснюється найкомфортніше для клієнта. При обробці чутливих ділянок – повік чи шиї – використовується анестезія.

Фахівці Beautymed володіють великим арсеналом професійного обладнання та великими знаннями в галузі косметології та дерматології. При необхідності лікар може запропонувати використання особливої ​​техніки, наприклад, фракційне лазерне омолодження або шліфування.

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023

Ласкаво просимо!

Оберіть мову сайту: