BeautyMed clinic
Обладнання

Ми використовуємо тільки оригінальне обладнання провідних світових лідерів в області медицини, косметології, діагностики

EndyMed Pure 2.0

EndyMed – це універсальна платформа комплексної RF терапії, яка постійно вдосконалюється і оновлюється.

Включає об’ємне ремоделювання шкіри за допомогою мікроголки – мікронідлінг і Rf безігольчатий. Безпечна і безболісна процедура.

Інноваційна технологія 3DEEP – це новітня методика, застосована в області естетичної медицини, розроблена і запатентована компанією EndyMed (Ізраїль).

Дозволяє прогрівати дерму до 50-55 ° С, не нагріваючи при цьому епідерміс вище 40-42 ° С.

Система підтримує додавання нових функцій. Має міжнародну сертифікацію FDA, CE.

Монополярні RF

При використанні монополярного RF-випромінювання пучок енергії проникає на достатню глибину, але на цій глибині його неможливо контролювати. Процедура болюча, під час її проведення потрібно охолодження шкіри.

Біполярні і Х-полярні RF

Технологія передбачає подачу енергії від одного електрода до іншого. Це дозволяє контролювати потужність, однак в цьому випадку «провисає» параметр глибини проникнення, і вплив виявляється більш поверхневим і болючим.

3DЕЕР RF

Технологія, що забезпечує одночасно сфокусований вплив і глибокий, контрольований прогрів тканин до рекордних показників. Дозволяє мінімізувати вплив на поверхню шкіри, в зв’язку з чим не вимагає охолодження. Процедура комфортна і безболісна для клієнта.

Ефекти процедур, що робляться

Довгостроковий ефект

Помітний результат виникає орієнтовно на 28 день і пролонговано збільшується в період до 3 місяців після процедури. Спостерігається ущільнення дерми, стійкий ліфтинговий ефект, вирівнювання рельєфу шкіри.

Активація ферментної системи

Руйнування молекул дефектного колагену

Вироблення протеїнів, цитокінів, факторів росту

Активізація метаболічних процесів

Проліферація фібробластів

Збільшення неоколлагеногенеза

Вироблення колагену І і ІІІ типів, еластину, елементів строми

Миттєвий ефект

Миттєвий ліфтинг-ефект, видимий для пацієнта

Перезарядка молекулярного поля ЕМІ

Збільшення гідратації колагену та упорядкування його волокон

Стиснення волокон колагену і еластину

Збільшення проникності судин за рахунок нагріву

ВПЛИВ НА ПІДШКІРНО-ЖИРОВІ КЛІТИНИ

Мета: зниження обсягу жиру через апоптоз, який доведено відбувається при збереженні температури 44-45С хв. протягом 3-х хвилин

Три хвилини при 45С на 60% знижують тривалість життя жирових клітин

Жирова тканина поступово нагрівається до 45С при цьому шкіра нагрівається до – 40-42С

МЕТАБОЛІЗМ ЖИРОВИХ КЛІТИН

Клітини жирової тканини мають відносно низький коефіцієнт теплопередачі. Це означає, що вони не проводять значних обсягів тепла до оточуючих структур. Енергія RF може викликати значне нагрівання жирових клітин, не нагріваючи при цьому сусідні тканини.

Lumenis Duet

Lumenis LightSheer Duet інноваційний діодний лазер виробництва провідної американської компанії «Lumenis», «золотий стандарт» лазерної епіляції. Призначений для безболісного видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла і обличчя. Апарат оснащений двома стаціонарними робочими рукоятками (HS і ET), що дозволяє проводити процедуру лазерної епіляції на великих і малих зонах. Така конструкція апарату скорочує час проведення процедури, так як немає необхідності в заміні насадок. А параметри впливу виставляються лікарем на дисплеї. В апараті Lumenis LightSheer Duet поєднуються дві прогресивні технології – технологія вакуумного посилення High Speed (насадка HS) і технологія контактного охолодження ChillTip ™ (насадка ET). Це робить систему найбільш ефективною для швидкої обробки будь-яких частин тіла.

Переваги апарату Lumenis LightSheer duet:

Дві стаціонарні насадки значно спрощують і скорочують процедуру Довжина хвилі 805 нм – «золотий стандарт» діодних лазерів, що забезпечує максимальну безпеку для здоров’я.

Технологія High Speed (насадка HS) дозволяє скоротити тривалість процедури. Вакуумний модуль (технологія High Speed) не вимагає контактного охолодження і застосування анестезії. Процедуру можна проводити незалежно від сезону. Процедуру можна виконувати на будь-якому фототип шкіри.

Повний курс становить від 6 до 8 процедур. Діодний лазер забезпечує максимальне наближення лазерного променя до фолікулу, це вимагає низької щільності енергії, що виключає пошкодження епідермісу. 2 насадки для обробки всієї області тіла. Насадка LightSheer ET 9 x 9 мм розмір плями.

Механізм технології ChillTipTM Безпека і безболісність впливу лазера забезпечується контактним охолодженням шкіри під час процедури. Рукоятка щільно притиснута до шкіри, що забезпечує високу точність роботи апарату в самих різних зонах. Насадка LightSheer HS 22 x 35 мм розмір плями.

Вакуумний модуль (технологія High Speed). Механізм технології High Speed Вакуум засмоктує ділянку шкіри в рукоятку, і волосяні фолікули притягуються максимально близько до джерела лазерного променя. Цим обумовлена максимальна ефективність і найкращий результат.

РЕЗУЛЬТАТ

Виконавши лазерну епіляцію за допомогою діодного лазера Lumenis LightSheer DUET, Ви стаєте власником гладкої, красивої і здорової шкіри. Крім видалення небажаного волосся, лазер надає шкірі протизапальну, антибактеріальну та омолоджуючу дію. Лазерна епіляція – єдина ефективна методика боротьби з врослого волоссям. У період проходження курсу лазерної епіляції з кожною наступною процедурою волосся стає все менше, сповільнюється їх ріст, а що залишилися – світлішають і слабшають. Після закінчення повного курсу Ваша шкіра на тривалий час придбає бажану гладкість, але, 1 – 2 рази на рік необхідно робити підтримуючу процедуру.

Фракційний CO2 лазер Dana

DANA – вуглекислотний СО2 лазер класу преміум, призначений для фракційного омолодження і підтяжки шкіри, видалення рубців і шрамів, роботи з віковими змінами шкірних покривів.
Можливості вуглекислотного лазера Dana

 • Видалення рубців
  Апарат використовує різні режими фракційної шліфування, що дозволяє ефективно боротися з травматичними шрамами, рубцями різної етіології. Мінімальна дистанція позиціонування пари променів становить 0,3 мм, що дозволяє досягти ефекту мікротермальних зон, що завдають мінімум пошкоджень шкірним покривам.
 • Безперервна робота
  СО2 лазер DANA оснащений контуром охолодження на основі рідкого холодоагенту з примусовим охолодженням, що дозволяє апарату працювати без перерви більше 8 годин на добу. Герметичність системи і виняткова теплопередача холодоагенту не вимагає від користувача технічного обслуговування.
 • Омолодження шкіри
  Лазер ДАНА ініціює формування масивів мікроабляціонних зон, запобігаючи процес знебарвлення епідермісу і зменшуючи обсяг тканини в зоні мікропошкодження. Утворення мікротермальних зон викликає пошкодження колагену і його структур, ініціюючи довготривалу ремодуляції колагену.

Швидке відновлення
Під час процедури фракційного омолодження утворення мікротермальних зон зачіпає тільки 6-20% тканини, в той же час 80-94% навколишньої тканини залишається незачепленою. Завдяки технології розщеплення променів, період відновлення значно скорочується і процес регенерації протікає дуже швидко

Пресотерапія BTL

BTL-6000 Lymphastim 12 Topline – інноваційний фізіотерапевтичний прилад з сенсорним екраном управління для проведення сеансів пресотерапії (видалення застою лімфи) в області естетичної і клінічної медицини.

Апарат для пресотерапії BTL-6000 Lymphastim 12 Topline створений для вирішення широкого спектру проблем викликаних застоєм лімфи – від простої втоми ніг до хронічних набряків. Масаж необхідних анатомічних ділянок проводиться за допомогою стиснутого повітря. Необхідний аплікатор фіксується на необхідну зону, на сенсорної панелі виставляються параметри лікування і процес терапії запускається натисненням однієї кнопки. По клінічному ефекту дія апарату схожа з мануальним масажем високого рівня

Апарат BTL-6000 Lymphastim 12 Topline відмінно показав себе при знятті хронічних набряків, лікуванні целюліту, зменшення ознак венозної недостатності, при терапії синдрому важких ніг і інших косметологічних і терапевтичних проблем.

ВTL Lymphastim працює за принципом пневматичної пресотерапії. Аплікатори забезпечують м’який масаж, що сприяє природній циркуляції лімфи.

 • Сектори аплікаторів зроблені внапуск, без проміжків, для м’якого і більш фізіологічного руху лімфатичної рідини.
 • Висока зносостійкість поліамідного матеріалу аплікаторів, антибактеріальний і брудовідштовхуючий матеріал.
 • Система автоматичної ідентифікації аплікаторів.
 • Вбудована енциклопедія з рекомендаціями щодо лікування.

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта:

 • Регулювання тиску для кожної камери в аплікаторі
 • Можливість відключення одного або декількох секторів
 • Розширені налаштування градієнта тиску

Найбільш часті показання:

 • Хронічні набряки
 • Післяопераційні обструкції лімфатичних судин
 • Профілактика і лікування варикозного розширення вен
 • Ішемічна хвороба і венозна недостатність
 • Ожиріння
 • Трофічні порушення шкіри
Hydratouch H2

Апарат Hydra Touch H2 – це система комплексного догляду за шкірою, що включає всі складові її молодості і здоров’я: дбайливе очищення і ексфоліацію, харчування та зволоження, стимуляцію обмінних процесів на клітинному рівні. Ефективно розчиняє і видаляє забруднення, а також виводить вільні радикали, які викликають старіння шкіри.

Переваги апарату:

 • Гіпоалергенний пілінг;
 • Глибоке очищення;
 • Зволоження;
 • Регенерація;
 • Розгладження зморшок.

Система укомплектована наступними маніпулами

Y- маніпула (міостимуляція) забезпечує:

 • Масаж, що розминає;
 • Масаж м’язів шляхом глибинної стимуляції;
 • Відновлення пружності шкіри, розслаблення м’язів, виведення токсинів, активізація струму лімфи;
 • Зміцнення і підтяжка.

«Крапля води» – дизайн наконечника маніпули, який забезпечує рух насадки по шкірі з мінімальним тертям і максимальним контактом.

Завдяки своїй унікальній формі, контактна поверхня круглого наконечника попереджує неприємні відчуття, що виникають при втраті контакту зі шкірою, на яку було завдано активний розчин. І це також забезпечує виключно приємні відчуття під час процедури.

Міостимуляція – масаж з повторюваним скороченням і розслабленням м’язових волокон і нервових закінчень, що підсилює лімфоток, кровообіг і обмінні процеси всередині клітин.

М’язове скорочення під дією струму близько до природних процесів в м’язі при русі.

Ця процедура спрямована на відновлення функціональної активності волокон м’язової тканини шляхом впливу на них імпульсів електричного струму.

Приводить до наступних результатів:

 • відновлення пружності та еластичності шкіри;
 • стимуляція обмінних процесів;
 • зміцнення м’язів, руйнування застійних процесів;
 • зняття набряклості;
 • виконання синусоїдальних коливань 1 Гц з частотою 1 кГц;
 • зниження почуття болю, типового для 1 кГц.

Маніпула для електропорації

Завершальна частина будь-якого косметологічного догляду передбачає аплікацію фінального засобу, відповідно до типу шкіри пацієнта.

Технологія Hydra Touch H2 передбачає створення оптимальних умов для глибокого проникнення активних сироваток і препаратів, а також їх ефективної роботи.

Процедура Безін’єкційна мезотерапії (електропорації) забезпечує проведення будь-якого косметологічного препарату в клітини і міжклітинний простір глибоких шарів шкіри. Метод електропорації заснований на дії імпульсних струмів високої частоти і широко використовується не тільки в косметології, а й в медицині.

Маніпула Aqua для гідропілінгу

Даний наконечник обертається по радіальному принципу і, шляхом всмоктування забруднень, звільняє пори від бруду без пошкодження шкіри.

Ця маніпула розпорошує спеціалізований розчин, який ретельно і при цьому дбайливо очищує шкіру, виводить вільні радикали за допомогою гідрогенізованій (водневої) води, антиоксидантні властивості якої в десятки разів перевищують дію більшості відомих інгібіторів!

Завдяки оптимізованому вакууметричному тиску в діапазоні від 15 кПа до 80 кПа (120 ~ 600 мм ртутного стовпа), процедура є безпечною і ефективною для всіх типів шкіри, включаючи тонку і чутливу, а також загрубілу і щільну жирну шкіру, схильну до запалень і акне.

Модуль H2 для гідрогенізації води

Прилад для виробництва гідрогенізованої води високої концентрації (понад 1500 млрд⁻¹) дозволяє мікроскопічним частинкам проникати в шкіру.

Терапія діє шляхом з’єднання молекул шкідливого активного кисню (вільних радикалів) з воднем (Н2) з подальшим виведенням вільних радикалів з організму з водою (потім, сечею).

Водневий пілінг передбачає застосування радіального наконечника для очищення локальних ділянок шкіри, допомагаючи виводити пошкоджені клітини. Забезпечує відновлення здоров’я шкіри на клітинному рівні.

Система Hydra Touch H2 дозволяє очищати шкіру і виводити вільні радикали за допомогою гідрогенізованої (водневої) води, антиоксидантні властивості якої в десятки разів перевищують дію більшості відомих інгібіторів!

Плазмотерапія Endoret

Технологія Endoret – PRGF – новатор в області клінічного використання плазми, збагаченої тромбоцитами (PRP). Вона повністю відповідає тим критеріям, які дозволяють отримувати дійсно P-PRP.

За допомогою методики плазмотерапіі Endoret можна відокремлювати, концентрувати і витягати фактори росту – протеїни, присутні у нас в крові, відповідальні за природне відновлення тканини.

Що таке фактори росту?

Фактори росту – це вид речовин, які виконують важливу функцію в міжклітинній комунікації. Фактори росту з’єднуються з кліткою через специфічні рецептори на клітинній мембрані. Вони відіграють домінуючу роль в загоєнні ран. Існує близько 150 різних факторів росту.

Дія факторів росту: стимулюють клітинну проліферацію, активізують клітинну диференціацію, стимулюють міграцію клітин, забезпечують ангіогенез, стимулюють аутокрінную активність.

Як відбувається регенерація тканин?

Процес тканинної регенерації включає в себе ряд біологічних явищ, які регулюються впливом і синергізмом суміші факторів росту.

Після травми або пошкодження тканини активуються і координують певні міжклітинні або внутрішньоклітинні шляхи з метою відновлення гемостазу і структурної цілісності тканини.

Фактори росту також необхідні для стимуляції ангіогенезу, або формування кровоносних судин, які будуть постачати кисень і поживні речовини в зону пошкодження тканини.

Ендорет – це 100% життєздатних тромбоцитів, відповідно і фактори росту, які виділяються, мають високу активність. Фактори росту Endoret безпосередньо впливають на фібробласти, стимулюючи синтез колагену, еластину і гіалуронової кислоти. Ця особливість, а так само ряд інших пояснюють високу клінічну ефективність Ендорет на клітинно-молекулярному рівні (у вигляді синтезу компонентів ЕЦМ), так і на тканинному рівні.

Плазма, збагачена факторами росту Endoret – це індивідуальна технологія, яка зробила революцію в області регенеративної медицини.

В основі технології Endoret лежить приготування 100% аутогенної, збагаченої тромбоцитами плазми, аплікація якої на пошкоджені ділянки збільшує швидкість регенерації в більшості видів тканин, без будь-яких побічних ефектів.

Чому працює Endoret?

Біологічна активність різних композицій, одержуваних при застосуванні технології Endoret заснована на двох фундаментальних речах.

З одного боку, вміст плазми і, конкретно, фактори росту тромбоцитів, дія яких регулює основні процеси, задіяні в тканинній регенерації.

З іншого, – фібриновий матрикс, який застосовується, як тимчасова структура для організації клітин і контролю над динамікою вивільнення факторів росту, присутніх в Endoret.

Сфера застосування ENDORET:

 • ANTI-AGE ТЕРАПІЯ усунення зморшок;
 • Відновлення пружності шкіри;
 • Рівний красивий колір обличчя.
 • ЛІКУВАННЯ АКНЕ І ПОСТАКНЕ зменшення запалень;
 • Відновлення імунітету шкіри;
 • Поліпшення стану шкіри.
 • ТРИХОЛОГІЯ  зупинка процесу випадання;
 • Стимулювання росту волосся;
 • Зміцнення структури.
 • ЛІКУВАННЯ РУБЦІВ І ШРАМІВ поліпшення загоєння;
 • Більш естетичний вигляд;
 • Вирівнювання шкіри аутологічним філером Endoret GEL.
 • ЕСТЕТИЧНА ГІНЕКОЛОГІЯ відновлення форм аутологічним філером Endoret GEL;
 • Усунення післяпологових дефектів;
 • Усунення вроджених дефектів;
 • Інтимне омолодження.

Переваги:

 • Висока клінічна ефективність в естетичній медицині, офтальмології, травматології, стоматології;
 • Більш +100 клінічних досліджень;
 • Найвищий ступінь безпеки: реєстрація FDA, CE, МОЗ України;
 • Можливість використання плазми з/без лейкоцитів;
 • Швидке відновлення після процедури;
 • Безболісність процедури.
Lumecca IPL SR 515/580-1200

Lumecca SR 515 / 580-1200 – насадка для омолодження кожи (фотоомолодження шкіри і корекції судинних, пігментних дефектів). У Lumecca використовується інтенсивний імпульсний світло (IPL) для того, щоб селективно виявляти і лікувати захворювання шкіри за допомогою селективного фототермоліза.

Lumecca оптимально підходить і для світлої, і для темної шкіри, що збільшує можливості лікарів при лікуванні різних типів шкіри, а також проблем з нею, таких як небажана пігментація на обличчі, поверхневі судини, порушення текстури шкіри і / або фотопошкодження.

Переваги

 • Висока пікова потужність
 • Великий розмір плями
 • Контактна, регуліроемое охолодження
 • Висока частота імпульсів при будь-яких настройках
 • Зручна, ергономічна насадка
 • Підходить для світлої і темної шкіри

Технологія

Технологія Lumecca використовує інтенсивний імпульсний світло (IPL) для селективного впливу і лікування шкірних захворювань за допомогою селективного фототермоліза. В Lumecca застосовується технологія IPL з модифікованим спектральним діапазоном.
Lumecca підсилює короткі хвилі в діапазоні 500-600 Нм на 40% більше в порівнянні зі стандартним IPL, забезпечуючи більш високу щільність енергії в піковому діапазоні поглинання світла меланіном і гемоглобіном. (500-600 нм – це зона найкращого сприйняття для піків поглинання гемоглобіну і меланіну)

Насадка Lumecca має найвищу пікової потужністю 3.3 кВт / см2, а так само здатністю доставляти 10 Дж / см2 всього за 3 мсек, що робить можливим проведення широкого спектру процедур по омолодженню і усунення дефектів шкіри при вираженому результаті вже після 1-2х процедур.

При обробці шкіри аплікатором Lumecca пацієнт відчуває легкі теплові імпульси, які переносяться комфортно і не вимагають додаткового знеболення. В процесі процедури або після неї пігментна пляма стає більш темною, а через 1-2 тижні сходить.

Ефективність роботи на судинах із застосуванням технології Lumecca дає як мінімум дворазове перевагу по впливу на оксигемоглобін в порівнянні зі стандартним IPL.
Ендосфера терапія

ПРИНЦИП ДІЇ АПАРАТУ ЕНДОСФЕРА ТЕРАПІЯ
АПАРАТ ENDOSPHERES THERAPY® / ЕНДОСФЕРА ТЕРАПІЯ розроблявся італійським інженером Джанлукою кавалетті і лікарем-флебологом П’єром Антоніо Баччо протягом десяти років. Терапія фізіологічна, безпечна і атравматична, підтверджена клінічними випробуваннями університетських клінік Європи.

Робота апарату заснована на компресії і мікровібрації, компресія замість вакууму, мікровібрація замість розтягування, на відміну від інших процедур.

Найпотужніший дренаж рідких середовищ і виведення лімфи і венозної крові з тканин здійснюються за рахунок компресії, а мікровібрація спрямована на відновлення мікроциркуляції крові. Крім цього, протягом сеансу тканини нагріваються на два градуси. Це сприяє синтезу колагену і еластину, що веде до омолодженню, зміцненню судинних стінок.

Результат досягається не за допомогою фізичного впливу на насадку, а через її ваги – два кілограми. Цього достатньо для того, щоб домогтися масажного і компресійного ефекту.

ЕНДОСФЕРА ТЕРАПІЯ абсолютно безболісна, приємна і не травмує шкіру, фізіологічна, безпечна для організму, а також дозволяє уникнути таких ускладнень, як в’ялість і обвисання шкіри. Результат корекції фігури і позбавлення від целюліту досягається внаслідок поліпшення мікроциркуляції і лімфатичного відтоку, прискорення обмінних процесів і тонізації тканин.

Апарат має спеціальну циліндричну маніпулу, на якій у вигляді сот розміщені 50 силіконових сфер, що обертаються на різних швидкостях навколо своєї осі, розташованих у вигляді «бджолиних сот», які здійснюють тиск на шкіру, створюючи дію «пульсуючого стиснення», механічна вібрація і компресія створюють ефект лімфатичного насоса, забезпечують запуск власних фізіологічних процесів організму. Гарне ковзання по тілу ролика досягається завдяки обробці шкіри спеціально розробленим маслом, тому можливо обійти стороною вплив на зони, де є капілярні сіточки, розширені вени, невеликі дефекти. Також є можливість помітити і інтенсивніше пропрацювати менше підтягнуті зони.

Спеціальний, вбудований в інтерактивну маніпулу, сенсорний датчик тиску визначає місця і стадію целюліту, для проведення процедури 100% індивідуальної для кожного пацієнта. Контролює інтенсивність впливу, в залежності від стану пацієнта і кількості проведених процедур.

 

МЕТОД ЕНДОСФЕРА ТЕРАПІЯ МАЄ 4 ДІЇ
Вплив на венозну систему
Вплив на лімфатичну систему
М’язовий тонус (моделювання)
Знеболюючу дію (зняття спазму і м’язових болів)

Ласкаво просимо!

Оберіть мову сайту: