BeautyMed clinic

Lumenis Duet - лазерна епіляція

Всі послуги

Lumenis LightSheer Duet інноваційний діодний лазер виробництва провідної американської компанії «Lumenis», «золотий стандарт» лазерної епіляції. Призначений для безболісного видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла і обличчя. Апарат оснащений двома стаціонарними робочими рукоятками (HS і ET), що дозволяє проводити процедуру лазерної епіляції на великих і малих зонах. Така конструкція апарату скорочує час проведення процедури, так як немає необхідності в заміні насадок. А параметри впливу виставляються лікарем на дисплеї. В апараті Lumenis LightSheer Duet поєднуються дві прогресивні технології – технологія вакуумного посилення High Speed (насадка HS) і технологія контактного охолодження ChillTip ™ (насадка ET). Це робить систему найбільш ефективною для швидкої обробки будь-яких частин тіла.

Переваги апарату Lumenis LightSheer duet:

Дві стаціонарні насадки значно спрощують і скорочують процедуру Довжина хвилі 805 нм – «золотий стандарт» діодних лазерів, що забезпечує максимальну безпеку для здоров’я.

Технологія High Speed (насадка HS) дозволяє скоротити тривалість процедури. Вакуумний модуль (технологія High Speed) не вимагає контактного охолодження і застосування анестезії. Процедуру можна проводити незалежно від сезону. Процедуру можна виконувати на будь-якому фототип шкіри.

Повний курс становить від 6 до 8 процедур. Діодний лазер забезпечує максимальне наближення лазерного променя до фолікулу, це вимагає низької щільності енергії, що виключає пошкодження епідермісу. 2 насадки для обробки всієї області тіла. Насадка LightSheer ET 9 x 9 мм розмір плями.

Механізм технології ChillTipTM Безпека і безболісність впливу лазера забезпечується контактним охолодженням шкіри під час процедури. Рукоятка щільно притиснута до шкіри, що забезпечує високу точність роботи апарату в самих різних зонах. Насадка LightSheer HS 22 x 35 мм розмір плями.

Вакуумний модуль (технологія High Speed). Механізм технології High Speed Вакуум засмоктує ділянку шкіри в рукоятку, і волосяні фолікули притягуються максимально близько до джерела лазерного променя. Цим обумовлена максимальна ефективність і найкращий результат.

РЕЗУЛЬТАТ

Виконавши лазерну епіляцію за допомогою діодного лазера Lumenis LightSheer DUET, Ви стаєте власником гладкої, красивої і здорової шкіри. Крім видалення небажаного волосся, лазер надає шкірі протизапальну, антибактеріальну та омолоджуючу дію. Лазерна епіляція – єдина ефективна методика боротьби з врослого волоссям. У період проходження курсу лазерної епіляції з кожною наступною процедурою волосся стає все менше, сповільнюється їх ріст, а що залишилися – світлішають і слабшають. Після закінчення повного курсу Ваша шкіра на тривалий час придбає бажану гладкість, але, 1 – 2 рази на рік необхідно робити підтримуючу процедуру.

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

АКЦІЯ! Перевір своє жіноче здоров’я
АКЦІЯ! Перевір своє жіноче здоров’я
Акція діє 05.09.2022 до 30.09.2022
До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.10.2021 до 30.09.2022
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.10.2021 до 30.09.2022
За неділю до та місяць після -20%
За неділю до та місяць після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2022
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 01.01.2021 до 30.09.2022