BeautyMed clinic

Lumenis Duet - лазерна епіляція

Всі послуги

Lumenis LightSheer Duet інноваційний діодний лазер виробництва провідної американської компанії «Lumenis», «золотий стандарт» лазерної епіляції. Призначений для безболісного видалення небажаного волосся на будь-якій ділянці тіла і обличчя. Апарат оснащений двома стаціонарними робочими рукоятками (HS і ET), що дозволяє проводити процедуру лазерної епіляції на великих і малих зонах. Така конструкція апарату скорочує час проведення процедури, так як немає необхідності в заміні насадок. А параметри впливу виставляються лікарем на дисплеї. В апараті Lumenis LightSheer Duet поєднуються дві прогресивні технології – технологія вакуумного посилення High Speed (насадка HS) і технологія контактного охолодження ChillTip ™ (насадка ET). Це робить систему найбільш ефективною для швидкої обробки будь-яких частин тіла.

Переваги апарату Lumenis LightSheer duet:

Дві стаціонарні насадки значно спрощують і скорочують процедуру Довжина хвилі 805 нм – «золотий стандарт» діодних лазерів, що забезпечує максимальну безпеку для здоров’я.

Технологія High Speed (насадка HS) дозволяє скоротити тривалість процедури. Вакуумний модуль (технологія High Speed) не вимагає контактного охолодження і застосування анестезії. Процедуру можна проводити незалежно від сезону. Процедуру можна виконувати на будь-якому фототип шкіри.

Повний курс становить від 6 до 8 процедур. Діодний лазер забезпечує максимальне наближення лазерного променя до фолікулу, це вимагає низької щільності енергії, що виключає пошкодження епідермісу. 2 насадки для обробки всієї області тіла. Насадка LightSheer ET 9 x 9 мм розмір плями.

Механізм технології ChillTipTM Безпека і безболісність впливу лазера забезпечується контактним охолодженням шкіри під час процедури. Рукоятка щільно притиснута до шкіри, що забезпечує високу точність роботи апарату в самих різних зонах. Насадка LightSheer HS 22 x 35 мм розмір плями.

Вакуумний модуль (технологія High Speed). Механізм технології High Speed Вакуум засмоктує ділянку шкіри в рукоятку, і волосяні фолікули притягуються максимально близько до джерела лазерного променя. Цим обумовлена максимальна ефективність і найкращий результат.

РЕЗУЛЬТАТ

Виконавши лазерну епіляцію за допомогою діодного лазера Lumenis LightSheer DUET, Ви стаєте власником гладкої, красивої і здорової шкіри. Крім видалення небажаного волосся, лазер надає шкірі протизапальну, антибактеріальну та омолоджуючу дію. Лазерна епіляція – єдина ефективна методика боротьби з врослого волоссям. У період проходження курсу лазерної епіляції з кожною наступною процедурою волосся стає все менше, сповільнюється їх ріст, а що залишилися – світлішають і слабшають. Після закінчення повного курсу Ваша шкіра на тривалий час придбає бажану гладкість, але, 1 – 2 рази на рік необхідно робити підтримуючу процедуру.

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.01.2023 до 01.03.2023
За неділю до та місяць після -20%
За неділю до та місяць після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 28.02.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.03.2023