BeautyMed clinic

Ендосфера терапія

Всі послуги

ПРИНЦИП ДІЇ АПАРАТУ ЕНДОСФЕРА ТЕРАПІЯ
АПАРАТ ENDOSPHERES THERAPY® / ЕНДОСФЕРА ТЕРАПІЯ розроблявся італійським інженером Джанлукою кавалетті і лікарем-флебологом П’єром Антоніо Баччо протягом десяти років. Терапія фізіологічна, безпечна і атравматична, підтверджена клінічними випробуваннями університетських клінік Європи.

Робота апарату заснована на компресії і мікровібрації, компресія замість вакууму, мікровібрація замість розтягування, на відміну від інших процедур.

Найпотужніший дренаж рідких середовищ і виведення лімфи і венозної крові з тканин здійснюються за рахунок компресії, а мікровібрація спрямована на відновлення мікроциркуляції крові. Крім цього, протягом сеансу тканини нагріваються на два градуси. Це сприяє синтезу колагену і еластину, що веде до омолодженню, зміцненню судинних стінок.

Результат досягається не за допомогою фізичного впливу на насадку, а через її ваги – два кілограми. Цього достатньо для того, щоб домогтися масажного і компресійного ефекту.

ЕНДОСФЕРА ТЕРАПІЯ абсолютно безболісна, приємна і не травмує шкіру, фізіологічна, безпечна для організму, а також дозволяє уникнути таких ускладнень, як в’ялість і обвисання шкіри. Результат корекції фігури і позбавлення від целюліту досягається внаслідок поліпшення мікроциркуляції і лімфатичного відтоку, прискорення обмінних процесів і тонізації тканин.

Апарат має спеціальну циліндричну маніпулу, на якій у вигляді сот розміщені 50 силіконових сфер, що обертаються на різних швидкостях навколо своєї осі, розташованих у вигляді «бджолиних сот», які здійснюють тиск на шкіру, створюючи дію «пульсуючого стиснення», механічна вібрація і компресія створюють ефект лімфатичного насоса, забезпечують запуск власних фізіологічних процесів організму. Гарне ковзання по тілу ролика досягається завдяки обробці шкіри спеціально розробленим маслом, тому можливо обійти стороною вплив на зони, де є капілярні сіточки, розширені вени, невеликі дефекти. Також є можливість помітити і інтенсивніше пропрацювати менше підтягнуті зони.

Спеціальний, вбудований в інтерактивну маніпулу, сенсорний датчик тиску визначає місця і стадію целюліту, для проведення процедури 100% індивідуальної для кожного пацієнта. Контролює інтенсивність впливу, в залежності від стану пацієнта і кількості проведених процедур.

 

МЕТОД ЕНДОСФЕРА ТЕРАПІЯ МАЄ 4 ДІЇ
Вплив на венозну систему
Вплив на лімфатичну систему
М’язовий тонус (моделювання)
Знеболюючу дію (зняття спазму і м’язових болів)

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023

Ласкаво просимо!

Оберіть мову сайту: