BeautyMed clinic

Апарат Hydratouch H2

Всі послуги

Апарат Hydra Touch H2 – це система комплексного догляду за шкірою, що включає всі складові її молодості і здоров’я: дбайливе очищення і ексфоліацію, харчування та зволоження, стимуляцію обмінних процесів на клітинному рівні. Ефективно розчиняє і видаляє забруднення, а також виводить вільні радикали, які викликають старіння шкіри.

Переваги апарату:

 • Гіпоалергенний пілінг;
 • Глибоке очищення;
 • Зволоження;
 • Регенерація;
 • Розгладження зморшок.

Система укомплектована наступними маніпулами

Y- маніпула (міостимуляція) забезпечує:

 • Масаж, що розминає;
 • Масаж м’язів шляхом глибинної стимуляції;
 • Відновлення пружності шкіри, розслаблення м’язів, виведення токсинів, активізація струму лімфи;
 • Зміцнення і підтяжка.

«Крапля води» – дизайн наконечника маніпули, який забезпечує рух насадки по шкірі з мінімальним тертям і максимальним контактом.

Завдяки своїй унікальній формі, контактна поверхня круглого наконечника попереджує неприємні відчуття, що виникають при втраті контакту зі шкірою, на яку було завдано активний розчин. І це також забезпечує виключно приємні відчуття під час процедури.

Міостимуляція – масаж з повторюваним скороченням і розслабленням м’язових волокон і нервових закінчень, що підсилює лімфоток, кровообіг і обмінні процеси всередині клітин.

М’язове скорочення під дією струму близько до природних процесів в м’язі при русі.

Ця процедура спрямована на відновлення функціональної активності волокон м’язової тканини шляхом впливу на них імпульсів електричного струму.

Приводить до наступних результатів:

 • відновлення пружності та еластичності шкіри;
 • стимуляція обмінних процесів;
 • зміцнення м’язів, руйнування застійних процесів;
 • зняття набряклості;
 • виконання синусоїдальних коливань 1 Гц з частотою 1 кГц;
 • зниження почуття болю, типового для 1 кГц.

Маніпула для електропорації

Завершальна частина будь-якого косметологічного догляду передбачає аплікацію фінального засобу, відповідно до типу шкіри пацієнта.

Технологія Hydra Touch H2 передбачає створення оптимальних умов для глибокого проникнення активних сироваток і препаратів, а також їх ефективної роботи.

Процедура Безін’єкційна мезотерапії (електропорації) забезпечує проведення будь-якого косметологічного препарату в клітини і міжклітинний простір глибоких шарів шкіри. Метод електропорації заснований на дії імпульсних струмів високої частоти і широко використовується не тільки в косметології, а й в медицині.

Маніпула Aqua для гідропілінгу

Даний наконечник обертається по радіальному принципу і, шляхом всмоктування забруднень, звільняє пори від бруду без пошкодження шкіри.

Ця маніпула розпорошує спеціалізований розчин, який ретельно і при цьому дбайливо очищує шкіру, виводить вільні радикали за допомогою гідрогенізованій (водневої) води, антиоксидантні властивості якої в десятки разів перевищують дію більшості відомих інгібіторів!

Завдяки оптимізованому вакууметричному тиску в діапазоні від 15 кПа до 80 кПа (120 ~ 600 мм ртутного стовпа), процедура є безпечною і ефективною для всіх типів шкіри, включаючи тонку і чутливу, а також загрубілу і щільну жирну шкіру, схильну до запалень і акне.

Модуль H2 для гідрогенізації води

Прилад для виробництва гідрогенізованої води високої концентрації (понад 1500 млрд⁻¹) дозволяє мікроскопічним частинкам проникати в шкіру.

Терапія діє шляхом з’єднання молекул шкідливого активного кисню (вільних радикалів) з воднем (Н2) з подальшим виведенням вільних радикалів з організму з водою (потім, сечею).

Водневий пілінг передбачає застосування радіального наконечника для очищення локальних ділянок шкіри, допомагаючи виводити пошкоджені клітини. Забезпечує відновлення здоров’я шкіри на клітинному рівні.

Система Hydra Touch H2 дозволяє очищати шкіру і виводити вільні радикали за допомогою гідрогенізованої (водневої) води, антиоксидантні властивості якої в десятки разів перевищують дію більшості відомих інгібіторів!

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023

Ласкаво просимо!

Оберіть мову сайту: