BeautyMed clinic

Апаратна косметологія

Всі послуги
Апаратна косметологія

Апаратна косметологія – нетравматичні методи відновлення здоров’я та краси

Апаратна косметологія є сукупністю методів лікування та омолодження шкіри, які здійснюються за допомогою сучасного обладнання. Результат процедури залежить від якості та функціональних можливостей апаратів, а також рівня кваліфікації спеціалістів косметологічної клініки. Враховуючи стан шкіри пацієнта та знаючи сучасні методики досягнення бажаного результату, наші співробітники підберуть правильну комбінацію косметичних засобів і застосують відповідну техніку апаратної косметології. Будь-яке втручання, пов’язане з глибоким проникненням активних речовин або інвазивною дією на шкіру, виконується лікарями. Право на проведення таких процедур надається лише організаціям, які мають відповідні ліцензії.

Показання та протипоказання до апаратної косметології

Апаратна косметологія може бути призначена в комплексі процедур догляду за особою. Різні її методи допоможуть подолати такі проблеми, як висипання, вугрова хвороба, наявність рубців, постакне, пігментних плям, лущення та деякі шкірні захворювання. Часто такі методики використовуються для профілактики старіння, боротьби з віковими змінами. Вони дозволяють позбутися мімічних зморшок, набряклості, зниження пружності та провисань шкіри без операційного втручання.

Апаратні процедури для тіла рекомендовані за наявності целюліту та жирових відкладень, набряків і рубців, зниження пружності шкіри, варикозного розширення вен.

Найбільш поширені протипоказання для апаратної косметології – це:

 • вагітність та період годування грудьми;
 • онкологічні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • гострі респіраторні хвороби та запальні процеси;
 • наявність кардіостимуляторів та вбудованих металевих імплантів;
 • захворювання шкіри та порушення цілісності її покривів у місці впливу апаратною методикою;
 • епілепсія.

Деякі процедури не проводяться безпосередньо після засмаги або агресивного пілінгу. Можливість здійснення косметологічної маніпуляції обговорюється із лікарями клініки. Під час консультації фахівець визначить необхідність та можливість того чи іншого виду втручання.

Які завдання допомагає вирішувати апаратна косметологія

Послуги апаратної косметології надаються за допомогою лазера, мікрострумів, ультразвуку або світлових хвиль. Для посилення дії можуть використовуватись спеціальні склади активних інгредієнтів, а також маски, креми, сироватки та коктейлі.

Відмінна особливість апаратної косметології полягає у створенні найбільш сприятливих умов для дії активних інгредієнтів, що сприяє більш високій їх ефективності, порівняно з дорогими засобами для догляду. Традиційні креми та маски здатні впливати лише на поверхневі шари шкіри, тому результат їхньої роботи недовговічний. Методи апаратної косметології впливають на серединні та глибокі шари епідермісу, запускаючи в них процеси оновлення та відновлення. Це дозволяє домогтися пролонгованого ефекту і помітного результату вже після першого візиту. Перевага таких маніпуляцій у явно вираженому накопичувальному ефекті, який спостерігається відразу після першого відвідування. Важливою є відсутність вікових обмежень. Апаратна косметологія доступна у будь-якому віці за призначенням спеціаліста. Обов’язковою умовою  досягнення запланованого результату є дотримання індивідуальної програми процедур.

Методики апаратної косметології застосовуються не тільки на шкірі обличчя, але і на будь-якій частині тіла, а також волосистій частині голови. Вони дозволяють вирішити багато косметичних проблем без хірургічного втручання. Зазвичай такі процедури призначаються курсом, який включає від 4 до 12 візитів, і можуть проводитися регулярно.

Переваги використання методів апаратної косметології

Популярність застосування професійного обладнання в спеціалізованих клініках обумовлена ​​такими ключовими факторами:

 • безболісність більшості методик. Окремі можуть потребувати місцевого знеболювання або застосування гелю-анестетика;
 • можливість комбінувати кілька процедур. Це дозволяє заощадити час клієнта і досягти кращого результату. Наприклад, мікродермабразія, яка передбачає глибоке очищення епітелію, є хорошим попередником для подальших лікувальних та відновлювальних маніпуляцій;
 • різнопланову дію. Наприклад, пілінг не просто очищає шкіру від забруднень і видаляє відмерлі клітини, але також надає масажний ефект. В результаті поліпшуються обмінні процеси в шкірі, підвищується м’язовий тонус, колір обличчя стає свіжішим. Порівняно з оперативним втручанням, він вважається коротким та практично безболісним.

 

Послуги апаратної косметології

У клініці Beautymed у Запоріжжі доступні такі методи апаратної косметології:

 • механічні;
 • вакуумні;
 • ультразвукові;
 • електричні;
 • радіохвильові.

Послуги апаратної косметології Beautymed надають профільні фахівці з використанням сертифікованого сучасного обладнання. Можливість реалізувати комплексний індивідуальний підхід до вирішення проблем кожного клієнта – вагома перевага клініки. При цьому ціни послуг апаратної косметології на рівні середніх по галузі і залежать від обраних методик, використовуваних препаратів, а також площі зони, що обробляється.

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.10.2021 до 01.11.2021
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.10.2021 до 30.11.2021
За неділю до та місяць після -20%
За неділю до та місяць після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 30.04.2022
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 01.04.2021 до 31.05.2021