BeautyMed clinic

Контурна пластика Запоріжжя

Всі послуги
Контурна пластика Запоріжжя

Контурна пластика – миттєвий результат і тривалий ефект

Контурна пластика – найбільш популярний хірургічний метод усунення ознак раннього старіння шкіри. Технологія, що застосовується, передбачає введення в проблемні зони спеціальних наповнювачів – філерів. Вони розроблені на основі гіалуронової кислоти. Їх застосування забезпечує омолоджувальний ефект.

Корекція філерами дозволяє вирівняти рельєф шкіри обличчя. Крім того, проведення процедури допомагає усунути такі дефекти, як мімічні і статичні зморшки, відновити втрачений з віком об’єм і створити більш виразні риси, зволожити глибокі шари епідермісу. Вона повертає шкірі колишню пружність і колір. Корекція філерами також дозволяє змінити розміри і форми окремих частин обличчя (наприклад, підборіддя, губи, вилиці), поліпшити стан шкіри зони декольте і тильної сторони рук. На відміну від інших методів, контурна пластика, яка заснована на методиці ін’єкцій, вважається більш безпечною процедурою і займає менше часу. Це гідна альтернатива пластичній хірургії.

Переваги контурної пластики

Навіть за один сеанс процедура дозволяє ефективно, безболісно і без хірургічного втручання позбутися різних дефектів шкіри (асиметрія тощо). Ін’єкції філерів розгладжують мімічні і статичні зморшки, «слізну борозну» та ін. Крім того, ці препарати дозволяють позбутися рубців, шрамів, птозу (опущення верхньої повіки – від ледь видимого до повного закриття очної щілини), слідів постакне, а також поліпшити структуру шкіри.

Серед переваг контурної пластики виділяють:

 1. ✅ Помітний результат вже після першої процедури.
 2. ✅ Стійкий ефект, який зберігається від 4 до 8 місяців.
 3. ✅ Можливість введення ін’єкцій філерів відразу на декількох ділянках обличчя і тіла.
 4. ✅ Незначний реабілітаційний період. Побічні ефекти мінімальні, зникають протягом 7-14 днів.
 5. ✅ Безболісність процедури. Якщо у пацієнта низький больовий поріг, лікар обов’язково порадить нанести на ділянку шкіри, що вимагає проведення контурної пластики, знеболювальний крем-анестетик.
 6. ✅ Природний результат. Всі зміни виглядають натурально. Філери погіршують активність лицьових м’язів. Препарат діє інакше. В результаті введення активної речовини під будь-який з м’язів в середній або нижній третині обличчя, спостерігається збільшення скорочувальної здатності не лише даного м’яза, але й інших. Саме тому при проведенні процедури зберігається колишня міміка обличчя.

Філери є біодеградуючими препаратами, які згодом повністю розсмоктуються. Введення таких ін’єкцій дозволяє не тільки повернути молодість і красу шкіри обличчя і тіла, а й стимулювати синтез власного колагену. Гіалуронова кислота, яка входить до складу біопрепаратів, підтримує структури позаклітинного матриксу, від якого насамперед залежить пружність дерми. При надійній зволоженості середовища, яку забезпечує цей компонент, стимулюється синтез речовин, які відповідають за тургор шкірного покриву. За рахунок того, що гіалуронова кислота має властивість притягувати і утримувати (пов’язувати) воду, задається оптимальний ритм регенерації тканин. При введенні ін’єкцій філерів шкіра набуває природний колір (зникає тьмяність), стає свіжою, менш вразливою до впливу агресивних чинників навколишнього середовища.

Показання до ін’єкційної пластики:

 • ✅ глибокі зморшки в зоні міжбрів’я і на лобі;
 • ✅ атрофічні рубці на шкірі обличчя;
 • ✅ зморшки навколо очей;
 • ✅ неглибокі складки на лобі;
 • ✅ заломи, зморшки в області рота;
 • ✅ неправильна форма підборіддя, носа, губ, вилиць;
 • ✅ поперечні зморшки над верхньою губою;
 • ✅ в’яла шкіра в зоні декольте і на тильній стороні рук.

Процедура проводиться в амбулаторних умовах медичного центру BeautyMed Clinic, який знаходиться в Запоріжжі. Перед введенням ін’єкції шкіра очищається від косметики. Лікар наносить розмітку зони, що підлягає корекції. Потім ділянка обробляється засобом, що очищає і кремом-анестетиком. Для ін’єкцій використовуються ультратонкі голки. Контурна пластика овалу обличчя і зони декольте дає моментальний ефект. В окремих випадках процедуру потрібно повторити. Все залежить від індивідуальних особливостей шкіри пацієнта і характеру проблем.

У BeautyMed Clinic методику омолодження обличчя можна поєднати з іншими популярними косметологічними процедурами: пластика губ, ботулінотерапія, біоревіталізація, микрострумова терапія та ін.

Щоб уникнути небажаних наслідків, варто пам’ятати, що після контурної пластики необхідно уникати сильних навантажень, масажу, лазні, сауни, дуже гарячої ванни або душу, будь-яких втручань в ділянку уколу. Протягом декількох годин після процедури небажано наносити декоративну косметику на обличчя. Крім того, після контурної пластики рекомендовано утриматися 7 днів від відвідування солярію. При коректному проведенні ін’єкції відновлення відбувається досить швидко. Поява побічних ефектів практично виключена. Протягом декількох днів після контурної пластики можуть залишатися малопомітні сліди в місцях уколу, а також незначні почервоніння і легка набряклість.

Як відбувається процедура

Спочатку пацієнт повинен прийти на попередню безкоштовну консультацію. Лікар-косметолог проведе огляд шкіри, а потім надасть відповідь на всі запитання. Якщо пацієнт проходить якусь медикаментозну терапію, про це слід повідомити лікаря. Лікар підбирає філер з урахуванням індивідуальних особливостей шкіри і складності проблем.

Ціна

ВИЛИЦІ / ПІДБОРІДДЯ / КУТИ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ
Найменування процедуриЦіна, грн
Neuramis volume, 1ml 5000
Belotero volume, 1ml6000
Saypha volume, 1 ml 5000
Restylane Volume 1 ml6000
Juvederm volume, 1 ml6000
Juvederm ultra 4, 1 ml6000
Juvederm volux, 1 ml 8000
НОСОГУБНА СКЛАДКА
Найменування процедуриЦіна, грн
Neuramis deep, 1ml4500
Saypha filler, 1ml 4500
Belotero Intense, 1ml 5500
Juvederm Volift 6000
Juvederm Ultra 35500
ГУБИ
Найменування процедуриЦіна, грн
Neuramis deep, 1ml 4500
Neuramis deep lido, 1ml 4800
Neuramis light lido, 1ml3500
Saypha filler, 1ml 4500
Belotero Intense, 1ml 5500
Belotero Lips Shape, 0.6ml5000
Belotero Soft, 1ml 4500
Belotero Soft lido, 1ml 4500
Juvederm smile, (0,55 ml) 5000
Juvederm ultra 2, (0,55 ml) 5000
Juvederm ultra 3, (1 ml)6000
Juvederm volbella, (1 ml)5500
Juvederm volift, (0,55ml)5000
Juvederm volift, (1 ml) 6000

Протипоказання до процедури

Контурна пластика, що передбачає ін’єкції, не проводиться при:

 • ❌ грибкових, бактеріальних, вірусних захворюваннях;
 • ❌ епілепсії;
 • ❌ психічних розладах;;
 • ❌ наявності злоякісних новоутворень;
 • ❌ СНІД і ВІЛ;
 • ❌ будь-яких хворобах крові;
 • ❌ наявності схильності до появи келоїдних рубців.

Введення філерів не проводиться в період вагітності і лактації. Крім того, слід утриматися від проведення процедури, якщо до цього була проведена лазерна шліфовка шкіри.

Результати корекції

У BeautyMed Clinic працюють дипломовані фахівці-косметологи, за плечима яких великий досвід коригувальних процедур самої різної складності. Для вирішення завдань лікар для кожного клієнта індивідуально підбирає філери. Препарати відрізняються по щільності і структурі. Ін’єкційна пластика дає видимі результати вже після першого сеансу:

 • усуваються зморшки на переніссі і на лобі, розгладжується шкіра навколо очей;
 • повертається пружність дермі;
 • приводяться до бажаної формі об’єм губ, лінія носа, контури рота, вилиці і інші риси обличчя;
 • стає рівним і молодшим овал обличчя;
 • усувається в’ялість шкіри в зоні декольте;
 • заповнюється відсутній обсяг в областях, де помітний дефіцит тканин. Усувається ефект «старечого всихання» грудей.

Ін’єкції, як правило, вводяться одноразово. Стійкий ефект від філерів зберігається довгий час.

Переваги проведення контурної пластики в BeautyMed Clinic

Медичний центр косметологічних послуг проводить контурну пластику з гарантіями швидкого результату і безболісності процедури. Клініка знаходиться в центрі Запоріжжя, що зручно для клієнтів.

Звертаючись до медичного центру BeautyMed Clinic, пацієнт отримує:

 1. Обслуговування на преміумрівні. У клініці використовуються тільки сертифіковані препарати і брендове обладнання від світових лідерів. Всі фахівці, які проводять контурну пластику обличчя, мають вищу медичну освіту. Клініка гарантує стерильність приладів, що є запорукою безпеки для клієнта.
 2. Доступні ціни. Вартість процедури залежить від обраного гелю-філера і зони, що підлягає контурній пластиці: середня третина обличчя (простягається від краю очної орбіти згори і носогубної складки до виличної кістки з двох сторін), нижня третина обличчя (знаходиться між лініями, проведеними біля основи носа і у самій нижній частині підборіддя), область декольте.
 3. Професійні консультації. Наші фахівці дадуть відповідь на питання, що цікавлять, зроблять все, щоб обрана процедура пройшла для вас безпечно і ефективно!

Лікарі BeautyMed Clinic здатні повернути пацієнтові молоде обличчя, зменшити глибину вікових змін. Звертайтеся!

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023

Ласкаво просимо!

Оберіть мову сайту: