BeautyMed clinic

Лазерне шліфування обличчя і тіла Запоріжжя

Всі послуги
Лазерне шліфування обличчя і тіла Запоріжжя

Для шліфування обличчя або тіла ми використовуємо СО2 лазер, преміум класу, який призначений для омолодження шкіри, видалення рубців і шрамів, роботи з віковими змінами шкірних покривів.

Метод фракційного омолодження лазером CO2 застосовується на шкірі обличчя, шиї, грудей і на інших ділянках тіла. CO2 лазерне шліфування — це найкраща процедура, якщо ви хочете отримати відмінний і видимий результат.

Показання до процедури

❇️ Вікові пігментні плями
❇️ Стриї (розтяжки)
❇️ Тонкі зморшки
❇️ Шрами
❇️ Рубці постакне
❇️ Неоднорідний колір шкіри
❇️ Дряблість
❇️ Широкі пори
❇️ Ділянки шкіри бідних колагеном

Процедура виконується за потребою за допомогою знеболюючого гелю. Процес відновлення індивідуальний і залежить від індивідуальних особливостей організму, початкового стану шкіри. Але в середньому триває близько 5-7 днів.

Відмінність лазера Dana від аналогів, полягає в точному, але високошвидкісному режимі обробки шкіри, що скорочує час процедури, а також хворобливі відчуття у пацієнтів. У зв’язку з невеликим часом впливу лазера на шкіру, процес реабілітації теж проходить швидше.

Час процедури, якщо ми говоримо про шліфовці обличчя, близько — 30-40 хв.

Ефект від шліфування наростає впродовж 3-6 місяців і залишається постійним після закінчення цього часу. Кількість необхідних процедур залежить від індивідуальних особливостей вашої шкіри, саме тому лікар після огляду на консультації порекомендує кількість необхідних процедур або за потребою комплекс процедур для досягнення максимального результату.

Принцип роботи методу лазерної шліфовки

Будь-яка лазерне шліфування шкіри полягає в тому, що лазерним променем видаляється (випаровується) верхній шар шкіри, в якому відбулися несприятливі і не естетичні зміни. На місці видалених шарів, завдяки природним процесам відновлення поступово наростає нова, здорова та чиста шкіра.

CO2 лазер використовує вуглекислий газ, завдяки якому вдається досягати точкового впливу на задану глибину. Шкіра обробляється не суцільним полем, а локально – тільки в уражених ділянках. Завдяки цьому зона ураження зводиться до мінімуму і загоєння відбувається швидше. У порівнянні з іншими способами лазерної шліфовки, фракційний метод з СО2 – найбільш малотравматичний.

 

Відео процедури

Ціна

ЛАЗЕРНА ШЛІФОВКА ОБЛИЧЧЯ І ТІЛА, CO2 ЛАЗЕР
Найменування процедуриЦіна, грн
Обличчя4000
Шия2500
Обличчя + шия або шия + декольте5000
Обличчя + шия + декольте6000
Декольте 3500
Пахвова область3000
Періорбітальна область + гусячі лапки1500
Лазерне видалення рубців щік2500
Верхня губа + кісетні зморшки1000
Тильні поверхні рук1000
Лазерне видалення стрій 10 * 10 см1500
Лазерне видалення 1 см рубця200
Одна зона 10*10 см 800

Протипоказання

❌ Загострення герпетичної інфекції
❌ Вагітність і період лактації
❌ Іммунодеффіцітний стан
❌ Цукровий діабет
❌ Онкологічні захворювання
❌ Психічні захворювання
❌ Епілепсія
❌ Схильність до келоїдних рубців
❌ Прийом ретиноїдів
❌ Наявність гнійних запальних процесів
❌ Гострий лихоманковий стан
❌ Пошкодження шкіри в зоні шліфування

Відразу після процедури:

Безпосередньо після шліфування шкіра червоніє, набрякає. Вже на 2-3 день на ній формується кірочка, під якою починається відновлення. Цей процес нагадує загоєння будь-якої ранки. Хворобливості немає, відзначається свербіж, для усунення якого наносять спеціальну мазь, рекомендовану лікарем. На тілі зникає скоринка більш повільно, ніж на обличчі і це може займати близько 2 тижнів.
Весь цей час за шкірою необхідно доглядати, захищаючи її від ушкодження за допомогою крему. В іншому пацієнт може вести звичайний спосіб життя.

Результат процедури

✅ Зменшення ширини розтяжок і рубців
✅ Відновлення структури нормальної шкіри
✅ Згладжування переходу
✅ Підвищення пружності шкіри
✅ Корекція пігментних плям

Ефект від шліфування наростає впродовж 3-6 місяців і залишається постійним після закінчення цього часу. Іноді пацієнти проводять сеанси з більшим інтервалом, ніж 30 днів. Індивідуальні особливості шкіри кожної людини не дозволяють з упевненістю сказати скільки сеансів необхідно саме Вам для досягнення максимального результату.
Одне можна сказати напевно, навіть один сеанс шліфування дає явний результат і робить вагомий внесок у поліпшення стану шкіри. Шлях усунення дефектів шкіри тіла може бути різним по тривалості, періодичність шліфувань порекомендує наш спеціаліст, виходячи з Ваших потреб та початкового стану шкіри.

Чому варто вибрати лазерну косметологію в Beautymed clinic?

  • Найкраще лазерне обладнання, яке застосовують відомі клініки естетичної медицини в усьому світі
  • Досвідчені лікарі, які досягають максимального ефекту в вашому лікуванні
  • Великий вибір обладнання дозволяє нам підібрати для вас найбільш ефективне лікування, на відміну від клінік, де за допомогою єдиного лазера лікують все.
  • Повна стерильність, використання тільки одноразових матеріалів і білизни дозволяє вам бути впевненими в безпеці.
  • Комфортні умови і уважний персонал. Ми зробимо все, щоб вам у нас було добре.
  • Повний супровід. З моменту консультації перед шліфуванням і до повного відновлення шкіри, сім днів на тиждень без перерви ми відкриті для наших пацієнтів, і ви можете звернутися з будь-якого  питання до наших лікарів. Ми одна команда.

Якщо ж у вас більше не залишилося питань і Ви готові відразу прийти до нас на лазерну шліфовку тіла або обличчя, то можна записатися на процедуру по телефону 099-550-40-40 або через онлайн форму у нас на сайті.

З Турботою про Ваше здоров’я і красу «Beautymed clinic»

Питання / відповіді

Скільки потрібно зробити процедур для досягнення бажаного результату?

Все залежить від вихідного стану шкіри і від проблеми, з якою Ви до нас звернулися. У нас є розроблені різні протоколи для лікування рубців постакне, стрий, шрамів. Вони підбираються індивідуально за Вашою проблемою. Відмінний результат гарантуємо!

Чи можна розраховувати на знижки на лазерну шліфовку?

У Beautymed clinic часто проходять різноманітні акції, в тому числі і по лазерній шліфовці. Слідкуйте за нашими акціями на сайті та в соц.мережах. Для тих, кому необхідний комплексний підхід, ми зробимо для Вас вигідну і приємну пропозицію!

Наскільки процедура шліфування болюча?

Наші лікарі наносять анестезію перед процедурою шліфування. Безпосередньо вплив лазерного променя відбувається дуже швидко. Після процедури шкіру охолоджують і Ви себе будете почувати цілком комфортно. З цього приводу переживати не варто.

Як довго триває реабілітація?

Реабілітація триває близько тижня. Але повністю соціальні Ви будете на 5-6 день після процедури. Залишиться лише незначне почервоніння шкіри, яке пройде впродовж 2 тижнів.

Чи потрібно користуватися якимись засобами для відновлення шкіри після шліфування?

Так, обов'язково! Доктор Вам дасть докладні рекомендації, які відновлюючі, зволожуючі і протизапальні засоби потрібно застосовувати. А також розповість в якій послідовності їх потрібно використовувати.

Як готуватися до процедури?

Основою підготовки до процедури є здача загальноклінічних аналізів крові, висновок вузького спеціаліста з дозволом проведення даної процедури (якщо є хронічні або аутоімунні захворювання).

До і після процедури

До и после процедуры
Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.01.2023 до 01.03.2023
За неділю до та місяць після -20%
За неділю до та місяць після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 28.02.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.03.2023