BeautyMed clinic

Ліполітики

Всі послуги
Ліполітики

Ліполітики – спеціальні препарати для ін’єкційного введення під шкіру, які працюють на розщеплення жирових клітин, сприяють їх природному виведенню з організму.
Ін’єкції активізують природні процеси регенерації, запускаючи процес омолодження. Ці засоби застосовуються для схуднення обличчя і в будь-якої іншої зони тіла. Препарати підбираються індивідуально для кожного пацієнта, виходячи з особливостей будови тіла і можливих алергічних реакцій.

Показання до застосування

У косметології ліполітики використовуються для усунення косметичних дефектів, ефекту ліфтингу і часткового схуднення. Препарати застосовуються в тому випадку, якщо необхідно:

  1. підтягнути обвислу шкіру
  2. прибрати друге підборіддя
  3. домогтися природного овалу обличчя
  4. зменшити об’єми щік
  5. позбутися від негарної форми носа
  6. усунути набряклість і мішки під очима

Опис методу і його переваг.

Механізм дії всіх уколів-ліполітиків однаковий, після введення препаратів у відповідній зоні активізується процес ліполізу – розпаду жирів на жирні кислоти та інші елементи. Для того, щоб продукти розпаду не повернулися до свого початкового стану в складі уколів для схуднення є речовини, які стимулюють процес виведення складових жирових відкладень за допомогою: кровоносної та лімфатичної системи, а також активізують мікроциркуляцію крові конкретної ділянки тіла.
Таким чином, жироспалювачі для схуднення надають різноспрямований вплив: прискорюють обмінні процеси в тканинах; відновлюють ліпідний обмін в коректованій зоні; активно розщеплюють жири на безпечні речовини – виводять з організму природним шляхом; регулюють метаболізм; нормалізують кровообіг і лімфоток.
Ліполітики колять в місця, які не можна просто так зменшити за допомогою дієт або фізичних вправ. Ніякої підготовки до виконання процедури не потрібно.

Період реабілітації

Після ін’єкцій ліполітиків на шкірі можуть з’явитися синяки, виникнути набряклість. Це природна реакція організму, яка проходить через 5-7 днів. У перший тиждень необхідно повністю відмовитися від використання декоративної косметики і дотримуватися водно-сольового балансу.

Рекомендації, після проведення процедури, дотримуватися близько 10-20 днів:

❇️ виключити фізичні навантаження
❇️ уникати впливу ультрафіолету
❇️ не відвідувати сауни, лазні та басейни
❇️ не вживати спиртне

На загоєння може негативно позначитися перебування на холоді або спеці. Для більш швидкого відновлення рекомендується використовувати додатково мазі і ті засоби, які порекомендує косметолог.

Для корекції жирових відкладень живота використовується локальна мезотерапія введення ліполітичних препаратів в конкретні проблемні зони. Разом з боротьбою із зайвими жирами процедура допомагає розгладити лінії живота, прибрати целюліт і розтяжки, підвищити тонус шкіри і повернути їй еластичність. Ефект схуднення від косметичних ін’єкцій в живіт проявляється вже через 1 тиждень після першого сеансу мезотерапії.

Ціна

ЛІПОЛІТІКИ
Найменування процедуриЦіна, грн
Mesosculpt (1,0 ml) 2800
Mesoslim (5 ml) 1000
PBSerum (тріада)3000
PBSerum Lift+1250
Dermaheal LL1200
Колагеназа1500
Ліпаза1500
Гіалуронидаза1000
Prostrolane Inner B (ліпоредукція + ліфтинг)4000
Розчинення старого філера, фіброзу1000
Канюля 300

Протипоказання

❌ вік до 18 років
❌ вагітність і годування груддю
❌ онкологія
❌ патології нирок і печінки
❌ епілепсія
❌ ендокринні та ряд аутоімунних захворювань
❌ порушення згортання крові
❌ психічні розлади

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.10.2021 до 01.11.2021
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.10.2021 до 30.11.2021
ВСІМ іменинникам знижка – 20%!
ВСІМ іменинникам знижка – 20%!
Акція діє 01.04.2021 до 30.04.2022
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 01.04.2021 до 31.05.2021