BeautyMed clinic

Ботулінотерапія Запоріжжя

Всі послуги
Ботулінотерапія Запоріжжя

Ботулінотерапія — гідна альтернатива пластичній хірургії

Ботулінотерапія нижньої третини обличчя, середньої або верхньої (БТА-ліфтинг) – ефективна косметологічна методика, спрямована на підтримку краси і молодості шкіри. Головне завдання процедури – зняти зайву напругу м’язів. Саме тому методика добре підходить для боротьби з мімічними зморшками, віковими змінами та неестетичними заломами на обличчі й тілі. Процедура передбачає уколи ботоксу (спеціальні медпрепарати, розроблені на базі ботулотоксину типу А) під шкіру пацієнта. Активні речовини, проникаючи в тканини, розслаблюють волокна м’язів. Їх активність знижується, за рахунок чого мімічні зморшки і заломи розгладжуються природним чином. Крім того, медпроцедура профілактує виникнення подальших дефектів шкіри.

З чим бореться ботулінотерапія

У косметології застосовують методику для усунення дефектів шкіри в зонах обличчя, які найчастіше беруть участь у вираженні емоцій, а також в тих, де виникнення пов’язане з віковими змінами, що відбуваються в організмі людини.

Ін’єкції ботулотоксину дозволяють ефективно вирішити такі проблеми, як:

 • 🔸 зморшки навколо очей, включаючи «гусячі лапки». Останні з’являються в області зовнішніх куточків очей в результаті надмірної емоційності та вікових змін шкірного покриву;
 • 🔸 «кисети». Це вертикальні складочки над верхньою губою;
 • 🔸 «тяжі». Це вертикальні зморшки, які з’являються, коли шкіра шиї старіє. Вони призводять до раннього опущення нижньої частини обличчя. «Тяжі» з’являються в результаті ущільнення центральної частини платизми з подальшим виснаженням бічних відділів підшкірних м’язів. Ботулінотерапія нижньої третини обличчя дозволяє ефективно усунути заломи, відчутно поліпшити загальний вигляд шиї;
 • 🔸 опускання кутів рота;
 • 🔸 втрата шкірою еластичності. Лоб, шия і перенісся вимагають особливої уваги;
 • 🔸 зміна пропорцій обличчя, його асиметрія;
 • 🔸 в’яла шкіра, яка почала обвисати.

Деякі пацієнти цікавляться, в якому віці краще позбавлятися від зморшок. Фахівці звертають увагу на те, що вік в цій ситуації не головне. Найважливіше — показання. Наприклад, зморшки можуть утворитися навколо очей або на лобі у 25-річної дівчини й не з’явитися у сорокарічної жінки. Лікарі медичного центру косметологічних послуг BeautyMed Clinic визначать, чи потрібно проводити ботулінотерапію верхньої третини обличчя саме у вашому випадку.

Як проходить сеанс?

Ботулінотерапія — косметологічна процедура, яка передбачає:

 • консультацію у фахівця. Лікар детально роз’яснює принцип дії препарату, що містить ботулотоксин типу А. Крім того, на цьому етапі доктор виявляє можливі протипоказання до проведення процедури. Якщо пацієнт проходить якусь медикаментозну терапію, про це слід повідомити лікаря;
 • апаратну діагностику шкіри обличчя. Лікар оцінює стан дерми, визначає характер і складність проблеми;
 • розробку індивідуальної програми;
 • підготовку до ботулінотерапіі. Шкіра обличчя очищується від косметики. Зона, що вимагає введення ін’єкцій ботоксу для обличчя, обробляється антисептиком;
 • уколи. Ін’єкції проводяться в амбулаторних умовах. Уколи не вимагають анестезії. Лікар за допомогою тонких голок вводить під шкіру ботулінічний токсин для розслаблення м’язів. Процедура за часом займає не більше 15 хвилин (це залежить від кількості зон).

Для отримання найкращого ефекту від косметологічних маніпуляцій пацієнти іноді висловлюють побажання використовувати відразу кілька методик омолоджування. Ботулінотерапія добре поєднується з іншими процедурами, наприклад, з контурною пластикою. Філери, що містять гіалуронову кислоту, можна вводити одночасно з ботулотоксином типу А тільки в разі, якщо проводиться корекція різних зон обличчя.

Після проведення процедури варто відкласти мінімум на 7 днів відвідування солярію, басейну, сауни, лазні, хамаму. Якщо пацієнт схильний до набряклості, рекомендовано утриматися в перші дні від вживання спиртних напоїв. Крім того, по можливості варто якомога рідше тримати голову в нахиленому стані. Це означає, що домашні справи (миття підлоги, посуду тощо) слід обмежити в перші дні після проведення процедури.

5 переваг ботулінотерапіі

Процедура дозволяє досягти максимального ефекту омолодження обличчя. Серед переваг ботулінотерапіі виділяють:

 1. Малоінвазійність методики. Ботулінотерапія дозволяє омолодити шкіру обличчя без хірургічного втручання.
 2. Стійкий ефект, який зберігається від 4 до 8 міс. Тривалість результату залежить від особливостей організму пацієнта. Тут впливають швидкість обміну речовин і швидкість відновлення нейронних зв’язків.
 3. Можливість введення ін’єкцій ботоксу відразу на декількох зонах обличчя.
 4. Помітний результат вже на 2-3 доби після проведення процедури.
 5. Швидке відновлення після ботулінотерапіі. Реабілітаційний період відсутня. Фахівці рекомендують після проведення процедури активно гримасувати. Потрібно дати м’язам невелику напругу (не довше ніж 10-15 хвилин).

Вагомий плюс — абсолютна безпека для організму. Хоча активний компонент препарату, який використовується при проведенні ботулінотерапіі, належить до токсичних речовин, він не здатний завдати шкоди здоров’ю пацієнта. По-перше, ботулотоксин не застосовується в чистому вигляді. По-друге, токсин очищений. Це стабілізована речовина, яка повністю безпечна для застосування. По-третє, препарат не затримується в організмі. Він легко виводиться природним шляхом. У цьому криється причина відсутності побічних ефектів і звикання організму.

Ботулінотерапія

Ботулінотерапія
Будь ласка, уточнюйте вартість перед процедурою
Зона / часЖінки / грнЧоловіки / грн
Лоб / 25хв19002300
Міжбрів'я / 25 хв22002500
Очі (гусячі лапки)24002900
Ніс (зморшки кролика) / 25 хв8001150
Підборіддя / 20 хв8501000
Деснева посмішка / 10 хв9001100
Кисетні зморшки / 20 хв600800
Массетер (жувальний м'яз) / 15 хв33004700
Куточки рота / 20 хв600800
Платизма / 40 хв80009500
Все обличчя / 40 хв8000-

Противопоказания к ботулинотерапии

Процедура не проводится при:

 • ❌ склонности к аллергическим реакциям на действующее вещество препарата или его компоненты;
 • ❌ наличии воспалительных процессов в местах проведения инъекций;
 • ❌ прохождении терапии с применением несовместимых препаратов или антикоагулянтных средств;
 • ❌ наличии злокачественных новообразований;
 • ❌ нарушении свертываемости крови;
 • ❌ наличии симптомов аутоиммунных заболеваний.

В период беременности или лактации тоже нужно отложить на время проведение данной процедуры.

Несмотря на указанные противопоказания, стоит прийти на предварительную консультацию, чтобы специалисты BeautyMed Clinic дали свои рекомендации.

Тривалість результату від ботулінотерапіі

Перші результати можна побачити всього за 48 годин після проведеної процедури. І ефект буде поступово зростати. За 2 тижні настає максимальний результат. Він триватиме від 4 до 8 міс. Поступово дія ботулотоксину буде сходити нанівець. Омолоджувальну процедуру доведеться повторити. Кожен наступний раз береться менша доза, а результат буде зберігатися довше. Багаторічна ботулінотерапія — гарантія краси і молодості. Для стійкого результату процедура вимагає регулярності. Тоді новим мімічним або статичним (віковим) зморшкам просто не залишиться жодного шансу!

Звернення до професіоналів — запорука результативності та безпеки процедури

Медичний центр косметологічних послуг BeautyMed Clinic проводить ботулінотерапію у Запоріжжі із застосуванням сертифікованих препаратів.

Наші переваги:

 • зручне розташування в центрі міста;
 • доступні ціни. Вартість ботулінотерапіі залежить від зони, що вимагає проведення омолоджувальної процедури: лоб, міжбрів’ї, ніс, підборіддя, ясенева посмішка, масетер (жувальний м’яз), платизма, куточки рота або все обличчя;
 • професійний підхід. Всі фахівці, які проводять процедуру, мають вищу медичну освіту. Клініка гарантує стерильність приладів, що є запорукою безпеки для клієнта.

Ботулінотерапія, проведена в медичному центрі BeautyMed Clinic, дозволяє повернути шкірі обличчя молодість і зберегти красу.

До и после процедуры
До и после процедуры
Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023

Ласкаво просимо!

Оберіть мову сайту: