BeautyMed clinic

Лазерне видалення розтяжок (стрий)

Всі послуги
Лазерне видалення розтяжок (стрий)

У сучасній косметології дуже добре себе зарекомендував лазерний метод видалення розтяжок.
Лазерна технологія дозволяє ефективно прибрати не тільки свіжі, але й старі розтяжки, що виступають та западаючі шрами. Видалення проводиться на будь-якій зоні: обличчі, грудях, животі, стегнах.

Розтяжки і стрії в залежності від їх “віку” можуть відрізнятися за кольором. Свіжі утворення мають, як правило, фіолетовий відтінок через те, що в пошкодженому шкірному покриві є кровоносні судини. У міру заповнення пошкодженої ділянки сполучною тканиною, розтяжки світлішають і через деякий час стають зовсім білими.
Лазерний метод видалення дає можливість прибрати рубці та розтяжки, після обробки необхідної зони лазером утворюються нові і здорові клітини шкіри.

Опис процедури

На початку процедури лікар оглядає і визначає зону обробки, вибирає потужність впливу лазера. Для зняття незначних больових відчуттів під час процедури на шкіру наноситься знеболюючий гель-анестетик. Після цього лікар починає процес шліфування.

Промінь лазера впливає на поверхневі ділянки шкіри, стимулюючи вироблення колагену, запускається процес регенерації шкіри, в результаті, груба фіброзна тканина рубця або тонка тканина стрії стає молодою, еластичною і здоровою.
Процедура лазерної шліфовки відбувається швидко, без хворобливих відчуттів і дискомфорту для клієнта. Реабілітація обробленої зони проходить впродовж 5-6 днів.

Кількість необхідних процедур
Кількість необхідних процедур лікар призначає індивідуально. Як правило, курс близько 3-4 процедур, інтервал між якими може становити 4 тижні.

Рекомендації після процедури

Після процедури може спостерігатися невеликий набряк, почервоніння і утворення скоринки, які проходять через 5-7 днів. У цей період рекомендуємо користуватися протизапальним кремом. Також в цей період необхідно уникати прямих сонячних променів, виключити гарячі водні процедури. Користуватися захисним кремом слід впродовж усього курсу лікування.

Ціна

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ РОЗТЯЖОК (СТРІЙ)
Найменування процедурЦіна, грн
Лазерне видалення стрій 10 * 10 см1500

Протипоказання для лазерного видалення розтяжок

❌ Цукровий діабет
❌ Онкологічні захворювання або епілепсія
❌ Гострі інфекційні захворювання
❌ Вагітність і період грудного вигодовування
❌ Вік до 18 років

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.10.2021 до 01.11.2021
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.10.2021 до 30.11.2021
ВСІМ іменинникам знижка – 20%!
ВСІМ іменинникам знижка – 20%!
Акція діє 01.04.2021 до 30.04.2022
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 01.04.2021 до 31.05.2021