BeautyMed clinic

Лазерна епіляція спини Запоріжжя

Всі послуги
Лазерна епіляція спини Запоріжжя

Як правило, рясний ріст волосся на спині спостерігається у чоловіків, але не кожен з них звертає на це увагу. У жінок ситуація інша. Зайва волосистість, зокрема на спині, властива чималій частині представниць прекрасної статі. Вони сприймають це як проблему, пов’язану з естетикою, що змушує вести боротьбу з нею різними способами. Зараз найдієвішим серед них є лазерна епіляція спини. Процедура не лише сприяє видаленню волосся, але й перешкоджає повторній появі. Відбувається це завдяки руйнівній дії на органи (судини і фолікули), що відповідають за їх зростання.

Лазерна епіляція спини у Запоріжжі

Лазерна епіляція спини у жінок у Запоріжжі проводиться в клініці естетичної медицини BeautyMed Clinic. Наші переваги:

 1. Високотехнологічне обладнання.
 2. Досвідчені фахівці в області косметології.
 3. Сертифіковані препарати.

Лазерна епіляція спини у нашому закладі виконується з дотриманням усіх санітарних норм. Телефонуйте, запитуйте ціну процедури, записуйтеся на зручний час. Наші фахівці зроблять все, щоб ви були чарівною, не завдавши шкоди для здоров’я.

Особливості депіляції спини

Для депіляції спини використовують кілька типів лазера:

 • олександритовий;
 • неодимовий;
 • рубіновий;
 • діодний.

Модифікації апарату залежать від фототипу шкіри. Їх всього шість. Дана градація здійснюється, виходячи з чутливості. Розглянемо на окремих прикладах. Шкіра першого фототипу характерна для білявок або власниць рудого волосся. Вона тонка й надчутлива, не переносить засмагу. У представниць третього фототипу русяве чи каштанове, шкіра має колір слонової кістки. Вона добре піддається загару й не обгоряє. Представницями шостого фототипу є афроамериканки.

Лазерна епіляція спини у жінок триває 15-20 хвилин. Перед самою процедурою проводиться тестування, з метою визначення реакції шкіри. У процесі проведення епіляції пацієнтка може відчувати невелике поколювання. Щоб уникнути гострих больових відчуттів при видаленні врослого волосся або у разі наявності чутливої ​​шкіри, на спину попередньо наноситься знеболювальне.

У більшості випадків лазерна депіляція переноситься легко, не вимагає реабілітаційного періоду. Попри це, місце проведення операції не можна мочити протягом 6-8 годин після її завершення. Не допускається носіння жорсткого одягу, адже він є причиною натирання обробленої зони та може викликати ускладнення. Також найближчим часом після депіляції утримайтеся від приймання дуже гарячих ванн і відвідування лазень чи саун.

Щоб домогтися остаточного видалення волосся на спині, необхідно пройти від 6 до 10 процедур. Перерва між ними приблизно 4-8 тижнів. Повторну процедуру потрібно проводити після того, як на місці видалених волосків проростають нові та досягають довжини 1-3 мм.

Важливі рекомендації

Ціна лазерної епіляції спини з урахуванням її переваг, у порівнянні з іншими методиками, виправдана. До неї вдаються, якщо жінці потрібно позбутися від небажаного волосся назавжди. Її призначають і у таких випадках:

 • непереносимість альтернативних способів видалення волосся (механічний, електричний);
 • надмірний ріст волосся. Ця патологія називається гіпертрихоз;
 • наявність врослого волосся, яке важко видалити іншими методами, крім лазера.

Епіляція спини має й протипоказання. У першу чергу це:

 • гіпертрофічні та келоїдні рубці чи підвищена схильність до їх появи;
 • цукровий діабет;
 • лишай, псоріаз, екзема та інші інфекційні захворювання шкіри;
 • скупчення численних родимок;
 • свіжий загар.

Лазерна епіляція спини у жінок не призначається при вагітності та лактації. Протипоказанням є й вік до 18 років. Категорично забороняється операція при злоякісних пухлинах, загостренні хронічних патологій і активній фазі будь-якого захворювання.

[price id="2874"]

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023