BeautyMed clinic

Пресотерапія BTL Запоріжжя

Всі послуги
Пресотерапія BTL Запоріжжя

Пресотерапія – процедура лімфодренажного масажу, за допомогою якої можна схуднути на кілька зайвих кілограмів, позбутися від набряклості, поліпшити тонус шкіри і м’язів. Масаж виконується за допомогою повітря, що подається в спеціальний костюм, після чого відбувається наповнення повітрям в різних сегментах костюма, стимулюючи кровообіг і налагоджуючи струм лімфи. Сама процедура контролюється приладом, який налаштовує спеціаліст.

Перед процедурою на пацієнта надягається костюм. Потім налаштовується певна програма, лікар спеціаліст налаштовує потужність нагнітання тиску і паузи, які чергуються між собою. Хвилі тиску тонізують тіло, покращують кровопостачання м’язів.

Показання до пресотерапії

❇️ жирові відкладення
❇️ целюліт
❇️ набряклість
❇️ дряблість шкіри
❇️ застій лімфатичної рідини

Одна процедура пресотерапії може замінити до 10 сеансів ручного лімфодренажного масажу.

Принцип роботи

Масаж активізує лімфоток.

Завдання лімфи – вивід з тканин організму токсинів і продуктів метаболізму. Після масажу починається ефективне очищення організму – токсини вимиваються з тканин та йдуть з організму. Оскільки виводяться вони разом з водою, процес супроводжується інтенсивної втратою рідини. Рідина виводиться, в тому числі, з міжклітинного простору і жирової тканини – це сприяє втраті ваги та обсягів, позбавлення від целюліту.

Помітний косметичний ефект пресотерапії спостерігається після першого ж курсу (6-10 процедур). А ось поліпшення самопочуття, легкість і позбавлення від набряків можна помітити після першої ж процедури.

Кількість процедур на курс

Для досягнення ефекту необхідно пройти мінімальний курс, що складається з 6-8 процедур, які проводяться 2-3 рази на тиждень. Один сеанс триває від 40 до 60 хвилин.

Обладнання

У медичному центрі Beautymed clinic для пресотерапії використовується 12-канальний прилад BTL-6000 Lymphastim (Великобританія). Це ультрасучасний апарат, який отримав нагороду, як краще медичне обладнання для пресотерапії. BTL-6000 Lymphastim застосовується не тільки в косметології, а й в медицині.

Відео процедури

Пресотерапія

Пресотерапія
Одноразова білизна - 30 грн
Найменування процедуриЦіна, грн
40 хвилин350
60 хвилин450
Курс від 8 процедур по 40 хв. за 1 процедуру300
Курс від 8 процедур по 60 хв. за 1 процедуру400

Протипоказання

❌ вагітність і грудне вигодовування
❌ період менструації
❌ захворювання серцево-судинної системи, цукровий діабет
❌ захворювання нирок, печінки
❌ запальні процеси в місці впливу
❌ онкологічні захворювання
❌ тромбофлебіт, тромбоз

Головна відмінність і перевага нашого апарату BTL від всіх аналогів, полягає в прописаних медичних протоколах проведення процедур.
Наш спеціаліст вибирає певний протокол роботи апарату, на якому досягається максимальний результат. Залежно від того, з чим ми працюємо: набряком, варикозним розширенням вен або це просто релакс, апарат буде проводити пресотерапія по-різному.
Це дає приголомшливий результат! І, абсолютно приємне проведення самої процедури, від якої Ви ніколи не отримаєте біль або дискомфорт, тільки приємні відчуття, які Вам допоможуть розслабитися та ні про, що не думати!
Після процедури Ви відчуєте легкість в тілі, бадьорість та енергійність. А після проходження курсу налагодяться метаболічні процеси, з організму піде зайва рідина, зайві сантиметри і набряклість, а шкіра стане гладенькою та еластичною. Приходьте та переконайтеся в цьому самі!

З турботою про Ваше здоров’я і красу, Beautymed clinic

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023

Ласкаво просимо!

Оберіть мову сайту: