BeautyMed clinic

Лазерне видалення шрамів (рубців) Запоріжжя

Всі послуги
Лазерне видалення шрамів (рубців) Запоріжжя

Рубцями та шрамами називають сполучну тканину шкіри, яка утворюється в місці травм, опіків, хірургічних операцій і запальних процесів після їх загоєння. Різновидом рубців вважаються також розтяжки або стрії. Рубці на відкритих ділянках тіла є естетичної проблемою, яка в свою чергу може спровокувати появу психологічних комплексів.

Типи шрамів для видалення:

У медицині виділяють наступні типи рубцевих змін шкіри:

🔹 нормотрофічні – утворюються в місцях з невеликими ушкодженнями, такі шрами трохи світліші здорової шкіри, мають знижену або нормальну чутливість;

🔹 атрофічні – формуються при зниженій виробці сполучнотканинних волокон, мають рожевий або білуватий колір, тканини знаходяться нижче рівня шкіри;

🔹 гіпертрофічні – найчастіше формуються на місці операційної рани, при надмірному утворенні сполучної тканини, виступають над рівнем шкіри;

🔹 келоїдні – характеризуються надмірним утворенням сполучної тканини, уповільненим запальним процесом і схильністю до розростання на здорові ділянки шкіри.

Залежно від типу шрамів підбирається і методика шліфування, глибина впливу лазеру, швидкість, визначається необхідність додаткового застосування комплексного лікування. Лазерне видалення рубців дозволяє домогтися гарного результату. Келоїдні рубці додатково вимагають медикаментозного лікування.

Підготовка до процедури
Спеціальної підготовки до процедури лазерної шліфовки рубців не потрібно. За 2 тижні до процедури заборонені хімічні та механічні пілінги, травматичні омолоджуючі процедури, засмагати, в тому числі і в солярії.

Опис процедури

На початку процедури лікар визначає тип шраму або рубця, виставляє відповідну потужність і глибину впливу лазера. Для зняття незначних больових відчуттів під час процедури, на шкіру наноситься знеболюючий гель-анестетик. Після цього лікар починає процес шліфування.

Промінь лазера впливає на поверхневі ділянки шкіри, після чого запускається процес регенерації шкіри, в результаті груба фіброзна тканину рубця переростає в молоду, еластичну та здорову.
Процедура лазерної шліфовки відбувається швидко, без хворобливих відчуттів і дискомфорту для клієнта. Реабілітація обробленої зони проходить впродовж 5-7 днів.

Після проведення процедури

Категорично заборонено відвідувати лазні, сауни, басейн і солярій впрожовж 5-6 днів. Це може спровокувати пігментацію, алергічну реакцію або роздратування.
Наносити на ділянку відшліфованого тіла, (якщо він контактує з сонячним впливом) SPF сонцезахисний крем, впродовж тижня.

Ціна

ЛАЗЕРНЕ ВИДАЛЕННЯ ШРАМІВ (РУБЦІВ)
Найменування процедуриЦіна, грн
Лазерне видалення 1 см шраму (рубця)200
Лазерне видалення стрій (розтяжки) 10 * 10 см1500

Протипоказання

❌ Засмага, менше 2 тижнів
❌ Захворювання шкіри в гострій фазі
❌ Інфекційні, гнійні пошкодження шкірного покриву, загострення герпесу
❌ Цукровий діабет
❌ Серцево-судинні захворювання
❌ Наявність кардіостимуляторів
❌ Онкологія
❌ Епілепсія

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023

Ласкаво просимо!

Оберіть мову сайту: