BeautyMed clinic

Ін'єкції Диспорту та Ботоксу Запоріжжя

Всі послуги
Ін'єкції Диспорту та Ботоксу Запоріжжя

Мімічні зморшки — один із яскравих проявів вікових змін. Вони утворюються внаслідок постійного скорочення тих самих м’язів, коли ми відчуваємо різного роду емоції. Ін’єкції диспорту та ботоксу допомагають тимчасово заблокувати їхню рухливість. В результаті з часом заломи на шкірі зникають природним чином. В косметологічній клініці BeautyMed такі процедури мають регулярний попит. Наші фахівці знають, як правильно використовувати ці препарати, щоб досягти ефекту омолодження та не отримати тотального ефекту маски.

Ботокс (Botox) — це американський препарат, створений на основі очищеного ботулотоксину типу А. Цей засіб з’явився першим на косметичному ринку, тому назва набула загального значення. У розмовному спілкуванні ін’єкційна методика, що базується на блокуванні м’язів, називається ботоксом. Ботулотоксин блокує нервову провідність, що призводить до повного розслаблення м’язів у зоні його дії. Така реакція організму у відповідь на ін’єкцію оборотна — м’язи повністю відновлюють свою активність через 6-8 місяців.

Диспорт має ту ж дієву речовину. Цей препарат виготовляється у Франції. Відрізняється диспорт від ботоксу застосуванням для транспортування ботулотоксину різних білків. Вартість ботоксу вважається вищою у порівнянні з французьким аналогом, проте він застосовується у меншому дозуванні. Підсумкова ціна процедури виходить ідентичною.

Показання для введення препаратів диспорту або ботоксу

Ін’єкції ботулотоксину ефективні при усуненні мімічних зморшок в таких зонах:

 • на лобі — горизонтальні заломи;
 • на переніссі — вертикальні складки;
 • на спинці носа;
 • у куточках очей — «гусячі лапки»;
 • навколо рота.

Особливість блокування м’язової активності за допомогою ботулотоксину полягає в тому, що м’яз під впливом препарату не атрофується, зберігається його нормальне живлення та кровопостачання.

Можна колоти ботокс під очі. У цій зоні препарат розслаблює кругові м’язи, що дозволяє позбутися «гусячих лапок» та мімічних зморшок. На додаток до цього ін’єкція допоможе створити ефект розплющених очей, піднявши зовнішній край брови.

Лікування гіпергідрозу ботоксом відрізняється високою ефективністю. Ботулотоксинв такому випадку блокує передачу нервових імпульсів не до м’язів, а до потових залоз. На обробленій ділянці майже повністю блокується потовиділення. Ефект дії препарату у цьому випадку спостерігається через 3 тижні після ін’єкції.

Однозначно відповісти на запитання, скільки коштує ін’єкція ботоксу в Запоріжжі в BeautyMed, неможливо. Це пояснюється різною кількістю речовини, яка потрібна для корекції кожної конкретної зони. Наприклад, ціна ботоксу міжбрівної зморшки еквівалентна вартості 15–25 одиниць препарату, а ін’єкції в лоб потрібно від 4 до 20 одиниць.

Як виконуються ін’єкції ботулотоксину

Перш ніж записатись на процедуру ботулотоксину, необхідно проконсультуватися з фахівцем. Лікар повинен провести огляд та порекомендувати методику або їх комбінацію, яка буде найефективнішою у вашому випадку.

Процедура передбачає введення ін’єкції диспорту чи ботоксу лише в активні точки м’язи, що сприяє її розслабленню. Вона складається з кількох етапів:

 1. Очищення шкіри від косметики та поверхневих забруднень.
 2. Обробка зони введення препарату знеболювальним засобом.
 3. Здійснення розмітки-схеми для ін’єкцій.
 4. Введення препарату у зазначені ділянки за допомогою тонких голок.
 5. Дезінфекція шкіри після процедури.
 6. Отримання рекомендацій щодо домашнього догляду.

Ефект від введеного препарату повністю проявляється через 7-14 днів після процедури та зберігається до 4-6 місяців. Після цього блокування м’язів слабшає, а заломи набувають колишнього вигляду. Процедуру потрібно повторювати. Ін’єкції ботоксу можна робити до 3 разів на рік. Речовина не накопичується в організмі та не впливає на процеси життєдіяльності.

Переваги використання ботулотоксину

Ботокс для обличчя став популярним завдяки:

 • швидкому ефекту — результат дії препаратів помітний вже через 7–14 днів;
 • відсутності шрамів або рубців після процедури внаслідок використання ультратонких голок;
 • універсальності — ін’єкції ботулотоксину однаково ефективно працюють на чоловіках та жінках;
 • оперативності — відсутність тривалого підготовчого та реабілітаційного періоду не потребує значної зміни ритму життя;
 • безпеці — у BeautyMed застосовують лише оригінальні сертифіковані препарати, а персонал навчений та повністю підготовлений до виконання процедури.

Доступна ціна диспорту та ботоксу дозволяє регулярно проходити процедури та зберегти молодість та красу шкіри без мімічних зморшок.

Протипоказання для ін’єкцій ботулотоксину

У деяких випадках лікарі не рекомендують ін’єкції ботулотоксину. Вони можуть мати несприятливий ефект при:

 • вагітності та в період годування груддю;
 • онкологічних захворюваннях;
 • цукровому діабеті;
 • порушеннях згортання крові;
 • епілепсії та психічних порушеннях;
 • гострих запальних процесах;
 • пошкодженнях та ранках на шкірі;
 • схильності до утворення келоїдних рубців.

У цих випадках краще вдатися до альтернативних методів відновлення молодості та краси.

Результат ін’єкцій ботулотоксину

Протягом кількох днів після виконання процедури складки та зморшки на обличчі починають розгладжуватися. Остаточний результат можна спостерігати через 7-14 днів. Таким ваше обличчя буде протягом наступних 4-6 місяців. Після кількох процедур інтервал між ними можна буде збільшити, оскільки ефект накопичується і наростає з кожною ін’єкцією.

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023