BeautyMed clinic

Контурна пластика губ Запоріжжя

Всі послуги
Контурна пластика губ Запоріжжя

Пухкі губи з гарною формою від природи дані не кожній. Генетично може бути закладена відсутність об’єму, тонка чи нерівна лінія, асиметрія. Виправити ці дрібні недоліки допоможе контурна пластика губ. Під час процедури вводяться спеціальні філери, основною складовою яких є гіалуронова кислота. Гіалуронка відома всім як потужний зволожуючий компонент, який міститься в організмі людини. Введення її у певні ділянки дозволяє змінювати форму губ та наповнювати їх об’ємом. Про ваш маленький секрет — контурну пластику — ніхто не дізнається, адже в косметологічній клініці BeautyMed виконують цю процедуру швидко і безболісно. Ваші губки матимуть природну форму, приємну повноту та красиві контури вже після першого сеансу.

Показання до виконання контурної пластики

Контурна пластика губ філерами може бути рекомендована для:

 • корекції форми та повноти губ в естетичних цілях. Методика є ефективною при корекції асиметрії, при необхідності додати об’єм або надати нову форму;
 • омолодження. З віком губи стають більш сухими та зморшкуватими, втрачають колір та природний обсяг. Ін’єкції гіалуронової кислоти допоможуть наситити шкіру вологою та повернути їм молодість.

Окремо може проводитися контурна пластика верхньої або нижньої губи. Процедури збільшення об’ємів рекомендується проводити поетапно, почавши з введення невеликої дози філера. Якщо вам здається мало, можна зробити процедуру повторно.

Контурна пластика губ у клініці BeautyMed може проводитись з 18-річного віку.

Що являє собою контурна пластика губ

Контурна пластика губ є процедурою введення препаратів на основі гіалуронової кислоти, які збільшують обсяги в тих місцях, де це необхідно. Ефект такої ін’єкційної терапії великою мірою залежить від рівня експертності персоналу клініки. Досвідчені лікарі зможуть правильно підібрати дозування, визначити місце та глибину введення ін’єкції, щоб допомогти вам у досягненні кращого результату. Ось чому важливо звертатися тільки до перевірених клінік з досить великим досвідом роботи та кваліфікованим персоналом. Тільки в цьому випадку ви досягнете бажаного ефекту.

Багатьох хвилює: що буде із губками після процедури. Контурне збільшення губ гіалуроновою кислотою — це не назавжди. Через півроку після процедури молекули речовини починають природно розсмоктуватися і виводитися з організму. Важливо, що це відбувається поступово. Навіть через рік ваші губки матимуть більший обсяг, ніж до процедури. Продовжити дію препарату можна проведенням повторного сеансу. Регулярні ін’єкції сприяють створенню довготривалого ефекту. Тому згодом відвідувати косметологічний кабінет доведеться рідше. Якщо ж ви захочете відмовитися від контурної пластики — форма просто повернеться до природного стану, який був до використання філерів.

Як виконується процедура корекції губ

Контурна корекція губ проводиться у кілька етапів:

 1. Губи пацієнта очищуються від залишків косметичних засобів.
 2. На зону, де проводитиметься процедура, наноситься крем-анестетик, який підвищує поріг чутливості пацієнта.
 3. Коли крем подіяв, його залишки видаляються, а шкіра знезаражується антисептиками.
 4. Введення препаратів здійснюється досвідченим спеціалістом клініки. Лікар уважно вибирає зони для ін’єкцій, що дозволяє змінювати форму губ на ту, до якої прагне пацієнт.

На контурну пластику не доведеться витрачати багато часу. У середньому 30–40 хвилин достатньо завершення всіх етапів роботи. Відразу після процедури може спостерігатися незначна набряклість, яка зберігається протягом 2-4 днів. Протягом відновлювального періоду фахівці рекомендують використовувати захисні бальзами для губ.

Ціна процедур

ВИЛИЦІ / ПІДБОРІДДЯ / КУТИ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ
Найменування процедуриЦіна, грн
Neuramis volume, 1ml 5000
Belotero volume, 1ml6000
Saypha volume, 1 ml 5000
Restylane Volume 1 ml6000
Juvederm volume, 1 ml6000
Juvederm ultra 4, 1 ml6000
Juvederm volux, 1 ml 8000
НОСОГУБНА СКЛАДКА
Найменування процедуриЦіна, грн
Neuramis deep, 1ml4500
Saypha filler, 1ml 4500
Belotero Intense, 1ml 5500
Juvederm Volift 6000
Juvederm Ultra 35500
ГУБИ
Найменування процедуриЦіна, грн
Neuramis deep, 1ml 4500
Neuramis deep lido, 1ml 4800
Neuramis light lido, 1ml3500
Saypha filler, 1ml 4500
Belotero Intense, 1ml 5500
Belotero Lips Shape, 0.6ml5000
Belotero Soft, 1ml 4500
Belotero Soft lido, 1ml 4500
Juvederm smile, (0,55 ml) 5000
Juvederm ultra 2, (0,55 ml) 5000
Juvederm ultra 3, (1 ml)6000
Juvederm volbella, (1 ml)5500
Juvederm volift, (0,55ml)5000
Juvederm volift, (1 ml) 6000

Протипоказання для введення філерів

Контурна пластика гіалуроновою кислотою може бути не рекомендована в деяких випадках. До них належать:

 • гострий перебіг різних захворювань, у тому числі вірусних, інфекційних, хронічних;
 • наявність онкології;
 • порушення згортання крові;
 • періоди вагітності та годування груддю.

Якщо ви здорові, то ін’єкції філерів вам не зашкодять. Перш ніж записатися до косметолога на контурну пластику губ, врахуйте, що за тиждень до процедури потрібно припинити пити антибіотики та засмагати на сонці або в солярії. За добу до візиту не можна вживати алкоголю.

Переваги використання філерів для губ

Ін’єкції філерами користуються популярністю недарма. Вони дозволяють мінімальними зусиллями досягти відмінного результату і відрізняються:

 • високою ефективністю. Філери мають миттєвий ефект, відразу ж заповнюючи вільний простір і додаючи об’єму тканинам;
 • безпекою для здоров’я. Контурна пластика передбачає введення в губи препаратів на основі гіалуронової кислоти, яка є натуральним компонентом та складовою нашої шкіри. Вона нешкідлива і не викликає алергічних реакцій;
 • безболісністю. Шкіра на губах відрізняється підвищеною чутливістю. Саме тому варто вибирати контурну пластику як найменш травматичну процедуру корекції. Перед введенням філерів майстер використовує крем-анестетик, щоб створити максимальний комфорт для пацієнта;
 • високою швидкістю. На введення ін’єкції лікареві потрібно до 15 хвилин;
 • тривалістю ефекту. Гіалуронова кислота зберігається протягом 6-8 місяців, після чого починає поступово розсмоктуватися. Її здатність активізувати вироблення колагену та еластину благотворно впливає на стан шкіри губ та їх гнучкість. Важливо, що з кожним наступним сеансом ефект зберігатиметься більш тривалий період.

Важлива перевага контурної пластики губ — ціна. Вона визначається кількістю та типом філера, який необхідно ввести.

Результат пластики

Результатом корекції є гарна форма рота, об’ємні губки вашої мрії та рівні симетричні контури. Приємний бонус процедури — додаткове глибоке зволоження та розгладжування дрібних зморшок.

Багато дівчат бояться контурної пластики, очікуючи ефекту величезних губ. Такий результат можливий лише за умови використання замість філерів силікону, який не здатний зберігати природні контури. Філери, які застосовуються для контурної пластики в клініці BeautyMed у Запоріжжі, рівномірно заповнюють простір та зберігають природну форму губ.

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023