BeautyMed clinic

Контурна пластика обличчя Запоріжжя

Всі послуги
Контурна пластика обличчя Запоріжжя

Контурна пластика обличчя — гідна альтернатива хірургічним методикам корекції зовнішності. Вона дозволяє ефективно боротися з першими ознаками старіння та виправляти естетичні недоліки за допомогою введення під шкіру спеціальних гелів-філерів. У косметологічній клініці BeautyMed для цієї процедури використовуються висококласні препарати на основі гіалуронової кислоти. В результаті їх введення під шкіру спостерігається тривалий ефект розгладження та вирівнювання рельєфу, обличчя набуває виразних обрисів й заповнює втрачений з віком об’єм. Гіалуронова кислота, яка синтезується нашим організмом, відповідає за зволоження. Контурна пластика з такою ін’єкцією допоможе наситити шкіру вологою зсередини, надавши їй молодого і здорового вигляду.

Показання до проведення контурної пластики обличчя

Контурна пластика овалу обличчя — процедура, доступна з 18-річного віку. Молодим дівчатам вона потрібна для корекції уроджених дефектів. У такому разі вона проводиться лише за призначенням лікаря. Для боротьби з віковими змінами більшість дівчат починає цікавитись процедурою з 25–30 років. Її можуть порекомендувати за наявності:

 • мімічних зморшок в області очей, на лобі, носогубній складці, зоні надбрів’я;
 • атрофічних рубців на шкірі;
 • бажання пацієнта усунути естетичні дефекти або змінити форму вилиць, губ, носа, підборіддя;
 • слідів постакне.

Контурна пластика допоможе, коли потрібна корекція овалу обличчя. Це найбільш безболісний спосіб усунення дефектів у віці, коли обличчя починає сповзати — з’являються птоз, мішки під очима, вилиці і підборіддя втрачають свої обриси. Процедура має ефект, що омолоджує, та повертає шкірі пружність. Крім того, філери здатні й на радикальні зміни, наприклад, вони дозволяють прибрати друге підборіддя, зменшити або збільшити щоки. Така ін’єкція корисна подвійно — формує контури обличчя та благотворно впливає на стан шкіри.

Як виконується контурна пластика обличчя

Виконувати контурну пластику обличчя може лише дипломований спеціаліст. Перед косметологічним сеансом пацієнт обов’язково має записатись на консультацію. Лікар попередньо оцінює ваш стан і дізнається про основну мету виконання процедури. З урахуванням того, на отримання якого результату ви розраховуєте, фахівець зможе підібрати препарат, який виявиться найефективнішим у вашому випадку. Саме на цьому етапі ви зможете дізнатися, скільки коштує контурна пластика обличчя у Запоріжжі у клініці BeautyMed.

Першим етапом візиту є очищення шкіри від поверхневих забруднень. Безпосередньо перед введенням ін’єкцій лікар робить розмітку обличчя та визначає, в які зони вводитиметься філер. Обличчя очищується від косметичних засобів та обробляється анестетиком. У процесі роботи фахівець враховує індивідуальні особливості анатомії пацієнта й визначає оптимальну глибину та кількість препарату. Філери вводяться тонкою голкою та рівномірно розподіляються по тканинах. У найбільш проблемних зонах, наприклад, на лобі, де заломи шкіри явно виражені, ін’єкції гіалуронової кислоти можуть застосовуватись одночасно з іншими засобами. Після завершення процедури лікар дасть свої рекомендації щодо догляду за шкірою.

Ціна процедур

ВИЛИЦІ / ПІДБОРІДДЯ / КУТИ НИЖНЬОЇ ЩЕЛЕПИ
Найменування процедуриЦіна, грн
Neuramis volume, 1ml 5000
Belotero volume, 1ml6000
Saypha volume, 1 ml 5000
Restylane Volume 1 ml6000
Juvederm volume, 1 ml6000
Juvederm ultra 4, 1 ml6000
Juvederm volux, 1 ml 8000
НОСОГУБНА СКЛАДКА
Найменування процедуриЦіна, грн
Neuramis deep, 1ml4500
Saypha filler, 1ml 4500
Belotero Intense, 1ml 5500
Juvederm Volift 6000
Juvederm Ultra 35500
ГУБИ
Найменування процедуриЦіна, грн
Neuramis deep, 1ml 4500
Neuramis deep lido, 1ml 4800
Neuramis light lido, 1ml3500
Saypha filler, 1ml 4500
Belotero Intense, 1ml 5500
Belotero Lips Shape, 0.6ml5000
Belotero Soft, 1ml 4500
Belotero Soft lido, 1ml 4500
Juvederm smile, (0,55 ml) 5000
Juvederm ultra 2, (0,55 ml) 5000
Juvederm ultra 3, (1 ml)6000
Juvederm volbella, (1 ml)5500
Juvederm volift, (0,55ml)5000
Juvederm volift, (1 ml) 6000

Протипоказання до проведення контурної пластики обличчя

Попри на безпеку та безболісність процедури, у деяких випадках варто відкласти візит до косметолога. До них належать:

 • період вагітності та годування груддю;
 • герпес та запальні захворювання шкіри в активній фазі;
 • порушення згортання крові;
 • інфекційні та вірусні захворювання у стадії загострення;
 • епілепсія та психічні розлади.

Деякі косметичні процедури, які були проведені нещодавно, також можуть бути протипоказання для корекції овалу обличчя. Саме тому перед записом на сеанс контурної пластики завжди потрібно відвідувати попередню консультацію спеціаліста.

Переваги контурної пластики обличчя

Корекція обличчя філерами дозволяє всього за один сеанс досягти помітних неозброєним поглядом результатів. Процедура не має тривалого відновлювального періоду, характерного для пластичної хірургії. Протягом кількох днів після введення ін’єкції можлива поява набряклості та почервоніння у зоні введення препарату, проте цей ефект швидко минає і більше не нагадує про себе. До важливих переваг контурної пластики відносять:

 • накопичувальний ефект. Оскільки гіалуронова кислота з часом розсмоктується та виводиться з організму природним способом, сеанси корекції обличчя необхідно повторювати. Однак з часом період розкладання філера в організмі збільшується, й ви можете рідше відвідувати косметолога;
 • мінімальне втручання. Контурна пластика не впливає на загальний стан здоров’я й не потребує тривалого відновлення. Ін’єкції під шкіру не накопичуються в організмі та поступово виводяться, а обличчя набуває колишньої форми;
 • безболісність процедури — контурну пластику при індивідуальній підвищеній чутливості пацієнта можна проводити з використанням анестезії. Ця методика застосовна навіть на чутливих ділянках шкіри;
 • мінімальний ризик ускладнень. Препарати гіалуронової кислоти добре переносяться і не мають негативного ефекту;
 • природність. Ін’єкції філерів не блокують рухливість м’язів, тому після контурної пластики зберігається природна міміка.

Якщо ви хочете передбачуваного результату, звертайтеся тільки до перевірених клінік, фахівці яких мають потрібні знання та досвід. На високому рівні контурна пластика обличчя у Запоріжжі виготовляється у клініці BeautyMed. Ми не можемо гарантувати мінімальні та найвигідніші ціни на цю процедуру, оскільки ставимо у пріоритет якість препаратів. Натомість ми гарантуємо кваліфікований персоналізований підхід до розв’язування проблем кожного клієнта та несемо відповідальність за результат.

Результат контурної пластики обличчя

За допомогою філерів можна досягти як легкої, так і досить серйозної зміни зовнішності:

 • корекція овалу обличчя філерами дозволяє відновити його форму та зробити контури чіткішими. Обвислі щоки підіймаються, підкреслюються вилиці та підборіддя. Корекція овалу обличчя надає виразності та дозволяє виглядати молодше;
 • контурна пластика нижньої третини обличчя спрямована на усунення таких вікових деформацій, як брилі, носогубні складки та зморшки. Вона позбавить ямочок і заломів на підборідді, виправить природну асиметрію;
 • контурна підтяжка обличчя здійснюється нехірургічним шляхом внаслідок відновлення природної пружності шкіри;
 • контурна пластика середньої третини обличчя— це робота зі вилицями, усунення мішків під очима, заповнення слізної борозни та розгладжування носогубної складки.

Важлива відмінність слов’янського типу зовнішності у цьому, що вікові зміни починають виявлятися у середній третині обличчя. Втрата об’ємів у цій зоні спричиняє птоз — опущення щік. Саме тому важливо своєчасно звернутися за допомогою до косметологів — у такому випадку ви зможете зберігати молодість із меншими зусиллями. Результат контурної пластики зберігається протягом 4-8 місяців та довше. Процедуру можна повторювати багаторазово при необхідності, оскільки препарат нетоксичний і повністю виводиться з організму.

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023