BeautyMed clinic

Лазерне фотовидалення судин на обличчі Запоріжжя

Всі послуги
 Лазерне фотовидалення судин на обличчі Запоріжжя

В сучасному світі медицина та краса йдуть пліч-о-пліч. Якщо раніше з дрібними недосконалостями доводилося вчитися співіснувати, постійно приховуючи їх, то тепер не викликає труднощів назавжди їх позбутися в косметологічній клініці. До однієї з таких проблем відносяться близько розташовані до шкіри судинні зірочки або сітки. Нерідко дівчата, які мають подібну особливість, соромляться з’являтися на людях без тональних засобів. Через порушення живлення шкіра з близько розташованими капілярами схильна до передчасного старіння. Купероз – не рідкісне явище, від нього страждає близько 40% людей після 20 років.

Сучасна косметологія пропонує вирішення проблеми – безболісне фотовидалення судин, або в науковій термінології – фотокоагуляція. В процесі процедури на капіляри впливає високоінтенсивний спалах світла. Він здатен чинити дію тільки на прилеглі судини, не зачіпаючи шари шкіри глибше 3-4 мм. Під впливом яскравого освітлення гемоглобін крові згортається, що призводить до склеювання капілярів. В результаті судини стають непомітними, що дозволяє досягти рівного, природного кольору обличчя.

Особливості проведення процедури

Заздалегідь готуватися до походу в косметологічний кабінет для фотовидалення не потрібно – хіба що підібрати клініку з професійним обслуговуванням і якісної апаратурою. Вся процедура займає лише від 20 до 40 хвилин, що залежить від кількості оброблюваних зон. За один раз можна зробити лазерне фотовидалення судин тільки на носі або щоках,а можна обробити всі проблемні місця на обличчі. Фотокоагуляція застосовується при:

 • куперозі – це наявність судинної сітки або «зірочок»;
 • розширених судинах;
 • розацеа – хронічному шкірному захворюванні, пов’язаному з патологією кровоносної системи. Його зовнішні прояви – почервоніння, гнійники і висипання.

Ефект від лазерного фотовидалення не завжди досягається після першого відвідування, це залежить від товщини капілярів. Більші екземпляри можуть залишатися помітними після першої процедури, хоча інтенсивність їх забарвлення і розмір помітно зменшуються. Найчастіше необхідно пройти 2-4 сеанси, які проводяться з інтервалом 3-4 тижні. Вартість фотовидалення судин на обличчі і кількість процедур залежать від обладнання, на якому вони проводяться.

Незважаючи на те, що процедура лазерного видалення капілярів безболісна, після її проведення може знадобитися незначний відновлювальний період. У місці дії апарату Lumecca IPL SR 515/580-1200 виникає почервоніння, яке проходить протягом 15-30 хвилин. Якщо шкіра чутлива, може з’явитися невеликий набряк або утворитися скоринка, яка повинна самостійно загоїтися впродовж 2 тижнів. Зняти неприємні відчуття і прискорити процес загоєння можуть препарати «Пантенол» або «Бепантен».

Чому варто робити лазерне фотовидалення

Косметологічне видалення капілярів – нескладна і ефективна процедура, рекомендована при відсутності протипоказань всім. Головні переваги фотовидалення судин на обличчі в Запоріжжі в клініці Beautymed – це:

 • висока якість сервісу;
 • використання неодімових лазерів, що дозволяє видаляти навіть великі і глибоко розташовані судини, перешкоджаючи розриву стінки капіляра;
 • відсутність побічних реакцій;
 • зручне розташування медичного закладу в центрі м Запоріжжя.

Слід пам’ятати, що проблема близько розташованих капілярів може бути викликана різними причинами – надмірним захопленням агресивними косметологічними процедурами, курінням, алкоголем, нервовим перенапруженням. Крім того, судинна сітка може бути одним із проявів ендокринних захворювань, порушень роботи печінки і шлунка, наслідком прийому гормональних препаратів, тривалого перебування на сонці, впливів гарячого або холодного повітря. Щоб після лазерного фотовидалення не зіткнутися з проблемою повторно, рекомендуємо усунути перераховані вище фактори.

Набридло маскувати капіляри? Тоді запишіться в центр косметології Beautymed просто зараз. Доступна ціна фотовидалення судин і висока якість нашого сервісу залишать тільки приємні спогади про відвідування клініки. Довірте свою красу професіоналам.

Ціна

Лазерне видалення судин
Найменування процедуриЦіна, грн
Видалення судин на ногах, за 1 імпульс20
Видалення судинних новоутворень до 10 мм450
Видалення гемангіоми, за 1 шт.300
Видалення гемангіоми, від 3-5 шт. за 1 шт250
Видалення гемангіоми, від 6-10 шт. за 1 шт200

Кому не можна проводити фотовидалення

При деяких обставинах дівчатам краще тимчасово відкласти відвідування косметичного кабінету для фотовидалення судин – це:

 • період вагітності та годування груддю;
 • проведення пілінгів, вплив на шкіру хімічними складами, ультрафіолетом протягом останніх двох тижнів;
 • вживання лікарських засобів, що підвищують фоточутливість;
 • наявність запальних або інфекційних захворювань, шкірних хвороб в зоні впливу апарату.

Процедура протипоказана при наявності онкології, епілепсії, при тяжких формах діабету, загостреннях серцево-судинних недуг або носінні кардіостимулятора, алергії на сонячне світло і схильності до появи келоїдних рубців.

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023

Ласкаво просимо!

Оберіть мову сайту: