BeautyMed clinic

Лазерне омолодження рук Запоріжжя

Всі послуги
Лазерне омолодження рук Запоріжжя

Стан шкіри рук нерідко видає вік, а іноді навіть додає зайвих років. Ми дбаємо про чистоту та комфорт будинку, постійно взаємодіючи з побутовою хімією та водою. До того ж тонка шкіра рук піддається частому миттю, впливу ультрафіолету та холоду. Коли дієві креми не здатні повернути молодість, на допомогу приходять методи апаратної косметології. У косметологічній клініці Beautymed Ви можете пройти курс лазерного омолодження рук.

Процедура ґрунтується на природній здатності людської шкіри до регенерації. Наш організм самостійно виробляє найцінніші структурні компоненти дерми – колаген та еластин. Проблема в тому, що з віком їх синтез уповільнюється, внаслідок чого шкіра втрачає тонус, з’являються зморшки та вікові пігментні плями. Завдання косметолога –  впливати саме на ті шари шкіри, де запускаються процеси регенерації. Під впливом лазера клітини, що втратили здатність до поділу, видаляються і заміщуються оновленими.

Ефективність лазерного омолодження

Омолодження рук лазером дозволяє досягти вражаючих результатів:

 • зміцнити судинні стінки;
 • отримати ефект потужного зволоження за рахунок відновлення водно-ліпідного балансу;
 • нормалізувати кровообіг;
 • підвищити тонус шкіри;
 • покращити синтез меланіну, що відповідає за гіперпігментацію;
 • активізувати захисні функції шкіри та здатність протистояти негативним факторам навколишнього середовища.

Відгуки клієнтів, які пройшли курс лазерного омолодження, свідчать про отримання ефекту доглянутих рук. Шкіра стає м’якою та приємною на дотик, пропадає ефект сухості. Крім того, процедура дозволяє позбавитися різних шрамів, що нагадують старі травми і опіки.

Максимальний ефект від лазерного омолодження шкіри рук досягається через 3-4 візити до косметолога з інтервалом 3-5 тижнів, при цьому помітні результати з’являються вже після першого сеансу. Результат процедури довготривалий і зберігається щонайменше рік. Для продовження ефекту важливо забезпечити шкірі якісний догляд.

Перевага лазерного омолодження перед іншими методиками

Процедура лазерного омолодження рук вважається однією з найбільш комфортних і улюблених пацієнтами. Причин цьому кілька:

 • безболісність. Метод передбачає порушення шкірних покривів. Під час дії лазером відчувається лише легке тепло. І все ж таки на занадто тонкій шкірі за бажанням клієнта можна проводити місцеве знеболювання;
 • відсутність тривалого реабілітаційного періоду та тривалої підготовки;
 • глибина впливу, що дозволяє усувати серйозні косметологічні дефекти – шрами, розтяжки та рубці;
 • мінімальний травматизм, виражений у зовнішньому почервонінні;
 • використання природного потенціалу клітин для відновлення;
 • тривалий ефект.

Омолодження шкіри рук лазером можна поєднувати з іншими техніками. Процедура рекомендована при появі пігментних плям, надмірної сухості та лущення, наявності почервоніння або судинних зірочок. Лазер дозволяє позбавитися такої поширеної проблеми, як виступаючі вени. Процедура дозволяє відновити ніжність огрубілої шкіри, усунути в’ялість, прибрати тріщини та зморшки. Результат – красиві, доглянуті ручки – доступний клієнткам будь-якого віку. Зазвичай до процедури вдаються пацієнти віком від 25 років.

Як проводиться лазерне омолодження

Щоб відвідати процедуру лазерного омолодження рук, рекомендується заздалегідь записатися на консультацію. Під час огляду лікар оцінить поточний стан шкіри і зможе підібрати найбільш ефективну методику, наприклад, використовувати лазер у поєднанні з біоревіталізацією. Під час попередньої консультації лікар озвучить необхідну кількість сеансів, що дозволить більш точно спланувати свій час.

Отже, безпосередньо процедура лазерного омолодження рук передбачає:

 1. Очищення шкіри від поверхневих забруднень.
 2. При необхідності нанесення знеболювального гелю.
 3. Налаштування обладнання. Оптимальна довжина хвилі лазера залежить від густини Вашої шкіри. Правильно вибираючи частоту і потужність імпульсів, лікар створює необхідні умови для запуску процесів регенерації, не допускаючи при цьому побічних ефектів у вигляді опіків.
 4. Проведення лазерного омолодження. Процедура не викликає хворобливих відчуттів – лише легкий тепловий ефект, що дозволяє пацієнту розслабитись.
 5. Нанесення на оброблені ділянки відновлювальних та заспокійливих кремів.

Після процедури лікар надасть Вам рекомендації щодо подальшого догляду

Ціна процедур

IPL LUMECCA фотоомолодження
Зона обробкиЦіна, грн
Обличчя3000
Обличчя + шия4000
Кисті рук2000

Кому протипоказано лазерне омолодження

Лазерне омолодження шкіри рук не проводиться у таких випадках:

 • онкозахворювання;
 • вагітність і період годування груддю;
 • цукровий діабет;
 • наявність незагоєних ранок та пошкоджень у місці запланованої обробки лазером;
 • порушення згортання крові;
 • вірусні інфекційні та хронічні захворювання.

В окремих випадках проведення процедури можливе після нормалізації стану пацієнта. Головне – чесно розповісти про свої захворювання лікарю, щоб уникнути серйозних негативних ефектів впливу лазера.

Beautymed – якісні косметологічні послуги в кроковій доступності

Пропонуємо пройти процедуру лазерного омолодження рук в Запоріжжі в клініці Beautymed. Наші медики мають високу кваліфікацію, що дає змогу реалізувати індивідуальний підхід до вирішення проблем кожного клієнта. Використання сучасного професійного обладнання дозволяє досягати найкращих результатів за мінімально можливі терміни.

Ціна лазерного омолодження рук у нас залежить від кількості необхідних сеансів, а також індивідуальних особливостей стану шкіри. Записуйтесь на консультацію, щоб правильно підібрати процедуру омолодження, познайомитися з нашими можливостями ближче.

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023

Ласкаво просимо!

Оберіть мову сайту: