BeautyMed clinic

Лазерне шліфування постакне Запоріжжя

Всі послуги
Лазерне шліфування постакне Запоріжжя

Нерівний рельєф і нерівномірний колір обличчя є неприємними проявами, які залишаються на шкірі навіть після успішної боротьби з висипами вугрів і висипаннями. На щастя, темні плями та горби піддаються лікуванню в косметологічній клініці Beautymed, де проводять процедуру лазерного шліфування постакне. Ця естетична процедура призначена для вирівнювання відтінку та рельєфу шкіри.

Постакне – це комплекс наслідків висипу вугрів. Він може виявлятись розширеними порами, зміною кольору шкіри, появою атером, міліумів. При глибокому ушкодженні епідермісу можуть з’являтися рубці – заглиблення або горбики, що утворюються при розриві колагену. Постакне стають помітними після тривалого запального процесу в шкірі, вугрової хвороби середньої та сильної тяжкості, неправильного лікування висипань, а також внаслідок генетичної схильності.

Принцип лазерної терапії

Існує безліч способів боротьби з постакне. Одним з найбільш результативних та безболісних вважається метод лазерного шліфування. Під час сеансу на шкіру пацієнта впливають світлові промені, здатні проникати в глибокий шар шкіри. Під впливом хвилі певного діапазону відбувається руйнація рубцевої тканини. Одночасно з цим процесом активізуються процеси самооновлення шкіри, збільшується вироблення колагену та еластину.

Після оновлення рельєф шкіри вирівнюється і вона набуває здорового вигляду. Приємними бонусами після проведення лазерного шліфування є збільшення пружності дерми і зменшення ступеня вираженості зморшок.

 У чому переваги лазерного шліфування

Якщо Ви втомилися маскувати недоліки шкіри – запишіться на лазерне шліфування обличчя. Процедура користується популярністю завдяки таким особливостям:

 • високій ефективності. Результат впливу лазером помітний навіть після одного сеансу;
 • можливості обмеження зони впливу. Шліфування постакне можливе як на окремих ділянках шкіри, так і на усьому обличчі;
 • усунення проблеми зсередини –  видалення рубців відбувається не на поверхні, а в серединних шарах шкіри, де вони утворюються. Одночасно відбувається активізація вироблення колагену та еластину для заміщення деформованих тканин на здорові;
 • відсутність термічного опіку тканин, які прилягають до зони впливу лазером, внаслідок чого зменшується ризик появи пігментації та розвитку запалень;
 • ефективність лікування, яка не залежить від віку та статі пацієнта;
 • відсутність алергічних реакцій;
 • загальний сприятливий вплив на стан шкіри. За рахунок збільшення природного вироблення структурних білків обличчя підтягується, а дрібні зморшки зникають.

Лазерне шліфування обличчя при постакне вважається безпечною процедурою. Якщо вона проводиться профільними фахівцями на якісному обладнанні, ризик ускладнень зводиться до мінімуму.

Як проходить процедура

Шліфування обличчя після постакне складається з декількох етапів:

 1. Підготовка. Обличчя очищається від косметики та залишків засобів догляду, після чого обробляється антисептичним складом.
 2. Знеболення проводиться за бажанням клієнта при індивідуальній підвищеній чутливості. Проте найчастіше у цьому етапі немає необхідності.
 3. Опрацювання проблемних ділянок лазером.
 4. Повторне очищення шкіри.
 5. Нанесення відновлювального, заспокійливого крему.

Загальна тривалість одного сеансу може становити від 10 хвилин до 1 години, що залежить від площі оброблюваної зони. Тому також формується вартість лазерного шліфування постакне.

Відновлювальний період після лазерної процедури

Після шліфування можливі почервоніння шкіри та набряклість. Такі неприємні ефекти зберігаються на 3-7 днів, що залежить від інтенсивності впливу лазера. Відновлювальний період вимагає дотримання деяких обмежень:

 • до моменту загоєння шкіри користуватися тільки косметичними засобами, які призначить лікар;
 • на 7 днів утриматися від інтенсивних фізичних навантажень, відвідування лазні, сауни та басейну;
 • протягом 2 тижнів не знаходитися на вулиці без сонцезахисних засобів з SPF 35 і більше.

Також спеціаліст клініки може дати додаткові індивідуальні рекомендації, яких важливо дотримуватися при Вашому типі шкіри.

Як підготуватися до лазерного шліфування

Якщо Ви вирішили вдатися до лазерного шліфування від постакне, то насамперед проконсультуйтеся з фахівцями клініки. Річ у тім, що поствугреві рубці бувають кількох типів, що впливає спосіб їх видалення. Також на попередній консультації ви отримаєте інструкцію з підготовки до процедури, яка вимагає:

 • виключити перебування на сонці або в солярії протягом 2 тижнів до процедури;
 • за 14 днів до сеансу не користуватися пілінгами або скрабами;
 • 1-2 тижні не приймати лікарські засоби, що впливають на згортання крові;
 • за 3 дні до першої процедури не приймати гарячі ванни, не ходити в сауни і басейн, не користуватися косметичними засобами зі спиртовим складом і вживати алкоголь.

На попередній консультації необхідно розповісти лікарю про стан здоров’я. Якщо у Вас є хронічні захворювання або Ви в даний момент проходите курс медикаментозного лікування – про це теж потрібно повідомити спеціаліста.

Ціна процедур

IPL Lumecca лікування акне
Зона обробкиЦіна, грн
Обличчя3000
Щоки2000

Beautymed – клініка, де відновлять красу Вашої шкіри

Шліфування постакне в Запоріжжі проводиться фахівцями клініки Beautymed. Нас відрізняють:

 • комплексний підхід до вирішення проблеми клієнта. Спеціаліст клініки порекомендує оптимальний набір процедур, який допоможе подолати проблему та досягти найкращого результату;
 • сертифіковане сучасне обладнання, що дозволяє назавжди забути про постакне;
 • високий професіоналізм персоналу. Ми приділяємо велике значення освіті та підвищенню кваліфікації співробітників клініки. Саме тому в Beautymed вирішують будь-які шкірні проблеми.

Саме час записатися на попередню консультацію. Зробивши перший крок до здорової, гладкої шкіри сьогодні, Ви вже незабаром зможете милуватися красою свого обличчя без косметики.

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.03.2023 до 01.05.2023
За тиждень до та тиждень після -20%
За тиждень до та тиждень після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 31.12.2023
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 02.01.2023 до 01.05.2023
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.01.2023 до 01.05.2023

Ласкаво просимо!

Оберіть мову сайту: