BeautyMed clinic

Лікування пігментації шкіри

Всі послуги
Лікування пігментації шкіри

Пігментні плями є окремими ділянками шкіри, колір яких відрізняється від основного. Їх наявність найчастіше небажана, тому багато жінок маскують подібні проблеми під шаром декоративної косметики. Косметологічна клініка Beautymed пропонує інший спосіб вирішення проблеми – професійне лікування гіперпігментації. Такий підхід дозволяє назавжди забути про існування подібної проблеми і насолоджуватися природним рівним відтінком шкіри.

Що таке гіперпігментація та які причини її виникнення

Пігментні плями виникають у місцях підвищеного скупчення меланіну – натурального шкірного пігменту. Зазвичай світло-або темно-коричневі цятки – ластовиння або родимки не доставляють своїм власницям проблем. Однак існують інші різновиди скупчень меланіну:

  • хлоазми – посилення пігментації на певній ділянці шкіри. Плями можуть мати зеленувато-жовтий або коричневий відтінок і розташовуються на обличчі, рідше на тілі. З’являється хлоазма в період вагітності або клімаксу, може бути спричинена порушеннями роботи печінки та надмірним перебуванням на сонці;
  • лентіго – пласкі коричневі плями, які є наслідком надмірного ультрафіолетового випромінення. Також вони бувають уродженими, виявлятися у юності чи старості. Лентіго може виникнути в поодинокій кількості або утворювати рясні висипання;
  • мелазми – виявляються на обличчі, шиї, передпліччі у вигляді чітко окреслених плям. Часто вони з’являються у жінок віком від 20 до 50 років. Характерна ознака мелазми – зміна кольору пігментації від світлішого восени та взимку до темного влітку. Причина появи таких плям – зміни гормонального фону, дія ультрафіолету або генетичний фактор;
  • посттравматичні сліди – виникають на шкірі в результаті всіляких пошкоджень. Вони можуть бути наслідком важкого перебігу вугрової хвороби, опіків, з’являтися від неправильного застосування хімічних препаратів.

Проблема може виникнути через спадковість, коли вона знайома старшому поколінню сім’ї. У такому разі рекомендовано видалення пігментації на обличчі лазером. Якщо вона з’явилася внаслідок зміни гормонального фону, знадобиться комплексна терапія, що поєднує косметологічні процедури і прийом медичних препаратів.

Досить поширена проблема – посттравматична пігментація. Вона виникає після неправильного лікування акне та вугрових висипань. Механічні пошкодження шкіри з’являються після всіляких травм, термічних та хімічних опіків і гояться, залишаючи нерівний рельєф та темні плями. Лікування гіперпігментації від прищів залежить від особливостей шкіри та глибини ушкоджень. При цьому можуть використовуватися хімічні пілінги або лазерне шліфування.

Гіперпігментація іноді є відображенням процесів, що відбуваються в організмі. Вона може відображати стан шлунково-кишкового тракту, сигналізувати про патологію нирок, дефіцит вітамінів або мінералів. Поява темних плям може бути пов’язана із прийомом лікарських препаратів, проявом алергічних реакцій, використанням косметичних засобів низької якості. У такій ситуації застосування методів апаратної косметології повинно підкріплюватися відповідним лікуванням проблеми або усуненням тимчасового дефіциту.

Методи лікування гіперпігментації

Перш ніж приступити до лікування пігментних плям, рекомендується пройти консультацію лікаря та визначити першопричину їх виникнення. Косметологічне видалення може мати тимчасовий ефект, якщо внутрішні активатори проблеми не вирішені. Для цього рекомендується проконсультуватися з ендокринологом, гастроентерологом, гінекологом та терапевтом.

Косметологічне лікування пігментних плям здійснюється такими способами:

  • пілінги. Можуть бути хімічні, ультразвукові, лазерні. Основний напрямок дії такої процедури – активізація природних процесів відновлення шкіри. Найбільш прогресивним та безболісним вважається лазерний пілінг. Він нетравматичний, практично безболісний та впливає на шкіру комплексно – усуває ознаки старіння;
  • вирівнює структуру та тон;
  • фототерапія. Пігментація на тілі видаляється за допомогою світлових імпульсів точково на ділянки з підвищеною кількістю меланіну.

Перед визначенням способу лікування необхідно ретельно вивчити плями. У разі виявлення злоякісних шкірних захворювань застосовуються абсолютно інші методики.

Beautymed – клініка, якій можна довіряти

Здоров’я – головна цінність людини, і довіряти турботу про неї необхідно виключно професіоналам. Фахівцями у лікуванні пігментних плям у Запоріжжі є співробітники клініки Beautymed. Наша косметологія має ліцензію на надання такого типу послуг, а також володіє різноманітним сучасним обладнанням, що дозволяє вибирати найбільш оптимальні процедури для кожного нашого клієнта.

Ми відповідально підходимо до кожного поставленого завдання. Саме тому проведенню будь-яких косметологічних процедур передує консультація. Лікар повинен оцінити стан вашої шкіри, визначити оптимальний метод лікування та переконатися у відсутності протипоказань. Тільки після попередньої підготовки клієнт може прийти на сеанс. Завжди діючи на користь пацієнта, фахівці клініки надають повну та правдиву інформацію про майбутню процедуру, дають свої професійні рекомендації.

Зробіть перший крок на шляху до свого здоров’я та краси – запишіться на консультацію в Beautymed.

Акції та знижки

Всі актуальні акційні пропозиції нашого медичного центру

До -15% на курс Ендосфера терапія
До -15% на курс Ендосфера терапія
Акція діє 01.10.2021 до 01.11.2021
Акція на лазерну епіляцію!
Акція на лазерну епіляцію!
Акція діє 01.10.2021 до 30.11.2021
За неділю до та місяць після -20%
За неділю до та місяць після -20%
Акція діє 01.04.2021 до 30.04.2022
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
RF ліфтинг Endymed Pure -30%
Акція діє 01.04.2021 до 31.05.2021